paczki online

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

paczki online

Post autor: sfinx »

Muszę wysłać kilka paczek i zastanawiam się nad wyborem kuriera. Może byście mi kogoś polecili?
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: paczki online

Post autor: fikta »

Najlepiej prezentuje się cennik paczek kuriera DHL https://www.ebox24.pl/cennik-krajowy-kuriera-dhl . Konkurencyjna cena zdecydowanie. Jak nadasz za pośrednictwem brokera to sporo zaoszczędzisz. Dodać jeszcze trzeba że tak jest wygodniej, w końcu z domu nie trzeba wychodzić ;)
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: paczki online

Post autor: neverland »

Miej też na wszelki wypadek kontakt do kuriera dpd , gdyż często ma konkurencyjne ceny względem innych kurierów. I możesz też znaleźć lepsze oferty jeśli zaczniesz korzystać z brokerów kurierskich. Najbardziej za ich pośrednictwem opłaca się nadawać przesyłki
Awatar użytkownika
misiowilk
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2020, 14:36

Re: paczki online

Post autor: misiowilk »

najlepiej wrzucić dane do jakiejś porównywarki i wybrać najtańszą opcję chociaż dzisiaj to paczkomat chyba najlepszy
Awatar użytkownika
mksi898
Posty: 220
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:25

Re: paczki online

Post autor: mksi898 »

Potrzebuję wysłać paczki do Czech i na pewno zamówię je z pomocą strony https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-mi ... czechy/dpd Dlaczego? Bardzo lubię ceny, jakie oferują i można wybrać sobie jednego z kilku kurierów, więc jak najbardziej macie wybór.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: paczki online

Post autor: mczay »

Żaden problem! Online możesz zamówić każdą paczkę i nawet sprawdzisz sobie, jak nadać palete kurierem na stronie https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem . Myślę, że takie informacje mogą się przydać, jeśli wysyłacie wiele przesyłek różnych gabarytów.
Ryś

Re: paczki online

Post autor: Ryś »

W mojej opinii jeżeli szukacie dobrej jakości materiałów wypełniających do paczek to polecam, także zwrócić uwagę na ekologiczny wypełniacz do paczek który pozwoli Wam skutecznie zabezpieczyć je przed uszkodzeniami podczas transportu. Ja osobiście jestem pozytywnie zaskoczy współpracą z T-Pack w tym zakresie, bo jednak coraz więcej tych paczek wysyłamy online.
nevuś

Re: paczki online

Post autor: nevuś »

Bardzo dobrze, że wspominacie także o kwestiach pakowania przesyłek. Przecież nie tylko kurier jest ważny. On co prawda musi zadbać o to, by towar dostarczyć bezpiecznie, ale by to zrobić przesyłki muszą być dobrze zabezpieczone wewnątrz i na zewnątrz, zwłaszcza jeśli mówimy o przesyłkach paletowych. W tym przypadku przyda się bindownica do palet i taśmy bandujące lub spinające, które świetnie sprawdzają się do zabezpieczenia przedmiotów znajdujących się na paletach lub w kartonach.
Maciejka

Re: paczki online

Post autor: Maciejka »

Hej, a czy zdarza wam się wysyłać przesyłki polecone? Mnie się zdarza dosyć często, ostatnio przeczytałam bardzo fajny artykuł dotyczący tego, jak najbezpieczniej wysłać taką przesyłkę. Koniecznie przeczytajcie http://www.glowydogory.pl/najbezpieczni ... oleconych/
ODPOWIEDZ