Ochrona środowiska

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Smiś

Ochrona środowiska

Post autor: Smiś »

Hej, czy ktoś tutaj prowadzi swoją firmę? Jeśli tak, to czy angażujecie się w jakieś akcje związane z ochroną środowiska, ekologią, ochroną zagrożonych gatunków? Czy Wasze działania firmowe są zgodne z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska? A może macie taki certyfikat: http://www.adees.net/iso14001.php ? Jak to wygląda w małych jednoosobowych działalnościach?
łąkapiękna

Re: Ochrona środowiska

Post autor: łąkapiękna »

Sporo wiedzy z tego zakres możemy posiąść też na takich kursach https://sqda.pl/e-learning/kompendium-w ... rodowiska/ . To ważne jak podejdziemy do tematu ochrony środowiska, nie tylko w naszym życiu zawodowym ale i prywatnym. Może warto wysłać pracowników na taki kurs, to podstawy, wyłożone w ciekawej formie. Szkolenie przyda się zarówno osobom zarządzającym w firmie jak i osób na stanowiskach zajmujących się taką tematyką.
UrszulaĆ89

Re: Ochrona środowiska

Post autor: UrszulaĆ89 »

Jeżeli jesteśmy w temacie ochrony środowiska to ja mogę polecić firm, która sporządzi dla nas analizę ryzyka zanieczyszczenia ziemi, gleby i wód gruntowych jak raport początkowy. Firma Biooperat z Wrocławia https://biooperat.pl/oferta swoje usługi kieruje do takich jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorstw komunalnych, osób fizycznych.
Gość

Re: Ochrona środowiska

Post autor: Gość »

Działamy zgodnie z zasadami ochrony środowiska, spełniamy także określone normy, ale firmy nie mamy jednoosobowej, więc w tym nie pomogę. Sami zajmujemy się badaniami geotechnicznymi. Doszkalamy się, jak możemy, byliśmy między innymi na szkoleniu w zakresie sondowania statycznego w firmie Baars https://www.baars.pl/oferta/szkolenia ze Strzałkowa. Ich oferta jest szeroka, to firma z doświadczeniem, szkolenie było fantastycznie przeprowadzone, polecam.
ODPOWIEDZ