Nianling.pl opinie

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
helga-82
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2019, 15:06

Nianling.pl opinie

Post autor: helga-82 »

Hej forumowicze! Czy ktoś z Was pił może herbatkę ze sklepu nianling.pl? Tutaj zostawię Wam link do strony: https://nianling.pl/. Szukam wyjątkowej herbaty na prezent dla mojego przyjaciela i zastanawiam się czy nie zainwestować w jakąś z tego sklepu. Jak oceniacie jakość tych herbat? Co powiecie na temat wysyłki o obsługi klienta? Jaką macie opinie na temat smaku i aromatu poszczególnych herbat?
Awatar użytkownika
Miloslaw1980
Posty: 20
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:40

Re: Nianling.pl opinie

Post autor: Miloslaw1980 »

Szczerze mogę polecić herbatę „Kwiat uczciwości”. Składa się głównie z zielonej herbaty i kwiatów jaśminu, ale smakuje naprawdę świetnie. Przynajmniej mnie bardzo relaksuje i odpręża. Innych herbat ze sklepu nianling nie znam, ale pewnie są równie przepyszne.
Awatar użytkownika
Marcelina_89
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2019, 6:49

Re: Nianling.pl opinie

Post autor: Marcelina_89 »

Moja ulubiona herbata kwitnąca z tego sklepu to londyńska mgła. Polecam, bo smakuje naprawdę wyjątkowo. Dodatkowo korzystnie wpływa na cerę i serce.
Awatar użytkownika
Leon
Posty: 23
Rejestracja: 22 mar 2019, 4:03

Re: Nianling.pl opinie

Post autor: Leon »

Hmm… Jeśli jeszcze nie próbowałeś żadnej herbaty z tego sklepu i nie wiesz co wybrać dla swojego przyjaciela, to polecam Ci zakupić mix herbat. Z tego co pamiętam na nianling.pl była taka opcja… Poza tym bardzo pozytywnie oceniam te herbaty. Czuć, że są wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Remigiusz
Posty: 7
Rejestracja: 25 lip 2019, 1:20

Re: Nianling.pl opinie

Post autor: Remigiusz »

Jeśli chodzi o herbaty kwitnące https://nianling.pl/ z nianling to serdecznie polecam. Nigdzie więcej nie znalazłem tak dobrych herbat, jak w tym sklepie. Wysyłkę też realizują bardzo szybko. Do mnie paczka przyszła w ciągu kilku dni.
Awatar użytkownika
Henrieta
Posty: 11
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:35

Re: Nianling.pl opinie

Post autor: Henrieta »

Kiedyś kupiłam na tej stronie zestaw prezentowy i to był bardzo udany zakup. Generalnie mam bardzo dobrą opinię o sklepie nianling.pl. Mają duży wybór herbat i wszystkie są bardzo dobre jakościowo. 
ODPOWIEDZ