Księgowa-Halinów.pl opinie

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
Aronia
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2019, 10:13

Księgowa-Halinów.pl opinie

Post autor: Aronia »

Cześć. Polecam bardzo serdecznie zapoznać się z ofertą Ksiegowa-halinow.pl. Udziela porad prawnych, zajmuje się prowadzeniem dużej i małej księgowości. Bardzo polecam to renomowane biuro rachunkowe.
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Księgowa-Halinów.pl opinie

Post autor: neverland »

Jeśli interesują cię kompleksowe usługi księgowe to koniecznie zapoznaj się z ofertą https://www.peter-green.com/ . Biuro rachunkowe działa od kilkunastu lat w Otwocku i wie jak stawać na wysokości zadania. Oprócz typowych usług księgowych oferuje także doradztwo, nawet jeszcze przed powstaniem firmy
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Księgowa-Halinów.pl opinie

Post autor: Iza »

A skoro już o księgowości mowa - co robicie, aby uprościć prowadzenie księgowości w Waszej firmie? My na przykład zdecydowaliśmy się na wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow i to był naprawdę bardzo dobry wybór ;) Tak więc polecamy :)
Awatar użytkownika
Loliczko
Posty: 112
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:56

Re: Księgowa-Halinów.pl opinie

Post autor: Loliczko »

Sama korzystam z usługbiura rachunkowego i bardzo sobie takie rozwiązanie chwale - http://superksiegi.pl/ bo chyba jakbym to miał robić całkiem sam to wyszłaby tragedia a tak mam pewność że wszystko będzie dobrze
ODPOWIEDZ