Hurt-miju.pl opinie

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 61
Rejestracja: 25 mar 2019, 14:12

Hurt-miju.pl opinie

Post autor: Alina »

Dzień dobry! Zajmuję się szyciem odzieży – głównie damskiej. Z tego powodu nawiązuje współpracę z różnymi hurtowniami z dodatkami krawieckimi. Ostatnio trafiłam na hurt-miju.pl. Czy ktoś z Was miał przyjemność z nimi współpracować? Macie jakieś opinie na ich temat?
Awatar użytkownika
elwira1963
Posty: 23
Rejestracja: 23 maja 2019, 5:52

Re: Hurt-miju.pl opinie

Post autor: elwira1963 »

Często zamawiam hurtowe ilości pereł do nabijania właśnie na hurt-miju.pl. Mam na ich temat bardzo dobrą opinię. Oferują dodatki krawieckie wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie – jak dla mnie to duży atut.
Awatar użytkownika
maksyma92
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:11

Re: Hurt-miju.pl opinie

Post autor: maksyma92 »

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. MIJU to świetny sklep, gdzie zawsze znajdę to czego potrzebuję – czy to naszywki, perły lub inne ozdoby.
Awatar użytkownika
Dżamil_86
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:39

Re: Hurt-miju.pl opinie

Post autor: Dżamil_86 »

Współpracuję z nimi od dawna i zamawiam naszywki, klamry i koronki. Przesyłkę realizują ekspresowo, a towar jest najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 50
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:45

Re: Hurt-miju.pl opinie

Post autor: Bartek »

Na hurt-miju znajduję najlepsze akcesoria krawieckie. Mają ogromny wybór, a obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. To wszystko sprawia, że mam na ich temat bardzo dobrą opinię 😊.

domofony bezprzewodowe ceneo
Awatar użytkownika
jagna81
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2019, 22:29

Re: Hurt-miju.pl opinie

Post autor: jagna81 »

W tym sklepie internetowym zdecydowanie można znaleźć wszystko czego potrzeba krawcowej. Regularnie zamawiam tam różne dodatki do szycia. Świetne jest to, że można zamówić również małą ilość różnych gadżetów. Polecam!
Awatar użytkownika
Brukselka30
Posty: 63
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:01

Re: Hurt-miju.pl opinie

Post autor: Brukselka30 »

Hurt-miju.pl stworzyło idealny „świat” dla każdego krawca i krawcowej. Tysiące dodatków krawieckich i niezbędne narzędzia w jednym miejscu. Na ich temat krążą same pozytywne opinie – również pośród moich znajomych. Spójrz tylko na tę koronkę: Obrazek
Czy ona nie jest przepiękna?
Awatar użytkownika
Mela
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:41

Re: Hurt-miju.pl opinie

Post autor: Mela »

Moim ulubionym dodatkiem krawieckim również są koronki 😉. Nie wyobrażam sobie bez nich eleganckiej bluzki lub koszuli. W sklepie jest ogromny wybór, polecam tam zamawiać. Co do wysyłki, to zawsze bardzo szybko przychodzi.
Awatar użytkownika
Halina
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:59

Re: Hurt-miju.pl opinie

Post autor: Halina »

Jak szukasz wysokiej jakości dodatków krawieckich, to jak najbardziej polecam. Wybór jest ogromny!
Awatar użytkownika
Ola
Posty: 17
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:44

Re: Hurt-miju.pl opinie

Post autor: Ola »

Świetny sklep! Rozbudowany asortyment, atrakcyjne ceny i promocje. Ostatnio udało mi się upolować taką na perły! Polecam sprawdzać ich stronę co jakiś czas, można złapać naprawdę świetne okazje.
ODPOWIEDZ