Hotel z Jeleniej Góry

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
adik356
Posty: 50
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:42

Hotel z Jeleniej Góry

Post autor: adik356 »

Cześc, planuje na urlop wyjazd do Jeleniej Góry. Chcemy ze znajomymi wynajac pokoje w jakimś hotelu. Znacie coś w okolicach lub w samej Jeleniej Górze? Słyszałem, że https://hotelikmarina.pl jest super. Znacie może?
Awatar użytkownika
Chass
Posty: 69
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:11

Re: Hotel z Jeleniej Góry

Post autor: Chass »

No ja niestety nic nie wiem na ten temat. Ja korzystam tylko z hosteli bo wychodzi najtaniej, a wykorzystując sprawdzone oferty nie ma się czego bać. Właśnie coś takiego znalazłem tu https://www.atlantishostel.pl/pokoje . Wydaje mi się, że to jedyne rozsądne wyjście. Sami się przekonajcie bo naprawdę warto.
Dusza jej zapalała się i gasła w samotności, miotała się jak ptak w klatce, choć klatki nie było.
Awatar użytkownika
czekoladowamilka
Posty: 55
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:18

Re: Hotel z Jeleniej Góry

Post autor: czekoladowamilka »

Nigdy nie byłam w Jeleniej Górze, więc nie wiem jakie tam mają hotele. Mogę ci jednak polecić ten portal https://meteor-turystyka.pl/ Znajdziesz tam hotele i apartamenty w każdym regonie Polski, więc obstawiam, ze również w Jeleniej Górze. Z tego co widziałam mają bardzo przystępne ceny.
Awatar użytkownika
hiss3
Posty: 40
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:59

Re: Hotel z Jeleniej Góry

Post autor: hiss3 »

A czy nocowaliście w hotelu z takimi kosmetykami hotelowymi http://www.profilcosmetics.com/ ? Ja miałem tą przyjemność i jestem bardzo zadowolony. Takie kosmetyki jeszcze bardziej umilają pobyt w hotelu. Jeżeli nie wiecie co wybrać to zapytajcie swój hotel o to. Może też będzie miał takie świetne kosmetyki hotelowe.
Delikatność pozwala dostać to, czego się pragnie. A jak nie delikatność, to siła. Jedno i drugie może być przyjemne.
ODPOWIEDZ