firma spedycyjna

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

firma spedycyjna

Post autor: fikta »

Z jakich sprawdzonych firm spedycyjnych korzystacie? Szukam sprawdzonych namiarów (transport międzynarodowy)
Michaś

Re: firma spedycyjna

Post autor: Michaś »

A powiedzcie jak to jest w tych firmach, które zajmują się transportem towarów niebezpiecznych. Czy to firma płaci za szkolenie adr? Kraków ma fajną szkołę http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... olenia-adr i właśnie tego typu kursy robi i zastanawiam się czy trzeba sobie to samemu ogarnąć czy przy przyjęciu firma wysyła. Jak było u Was?
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: firma spedycyjna

Post autor: neverland »

Korzystaj z takich firm , które już mają doświadczenie i dlugo działają na rynku. Z mojej strony polecę https://pfc24.pl/fracht-morski/ , ze względu na niski fracht morski i wysoką jakość usług
Awatar użytkownika
opalona
Posty: 34
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:32

Re: firma spedycyjna

Post autor: opalona »

Jeżeli chodzi o przewóz towarów to najlepiej zgłosić się do firmy Transpol - usługi transportowe Gdańsk, Gdynia, Sopot, HDS: http://transport-gdansk.pl/ . Firma ta oferuje usługi taxi bagażowego, a także opcje transportu gabarytowego - między innymi transport HDS czy transport specjalistyczny.
Ósemka

Re: firma spedycyjna

Post autor: Ósemka »

W tego typu sprawach dużo zależy od profilu firmy oraz rodzaju towarów. Warto postawić na przewóz dostosowany do naszych potrzeb. Taki oferuje między innymi firma Magemar Jest to firma zajmująca się transportem lądowym oraz morskim. Dla nich spedycja portowa , transport towarów adr czy towary ponadnormatywne to żaden problem
Awatar użytkownika
mantra
Posty: 161
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: firma spedycyjna

Post autor: mantra »

Przy transporcie międzynarodowym, handlu z innymi krajami, nie wystarczy znaleźć firmę spedycyjną, trzeba też załatwić wiele formalności związanych z eksportem. Jednym z nich jest certyfikat eac, który jest gwarantem zgodności towaru ze standardami Unii Celnej i przez to też umożliwia handel danym produktem, który ten certyfikat posiada.
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 99
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:08

Re: firma spedycyjna

Post autor: tamara »

Najlepsza na chwilkę obecna wg mnie jest firma http://magemar.com.pl ostępny jest najlepszy transport morski . ciężko o lepszą i bardziej cenioną firmę w tej branży. Jak dla mnie profesjonalna i fajna firma
karolkról

Re: firma spedycyjna

Post autor: karolkról »

Jako przewoz osob z polski do anglii dobrze sprawdzi się firma EvoBus. Co prawda korzystałem z jej usług tylko raz ale to wystarczyło aby mnie do siebie przekonać. Czyste i schludne busy, kulturalna obsługa a cena też niczego sobie. Polecam każdemu kto szuka firmy godnej zaufania.
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: firma spedycyjna

Post autor: bongu »

Jeśli chcecie uzyskać Certyfikat Kompetencji Zawodowych, to zapiszcie się na kurs do firmy https://www.certyfikatkatowice.pl/ ja byłem u nich i zdałem wszystko za pierwszym razem. Takie szkolenie nie trwa długo i jest naprawdę super opcją na przyszłość, myślę, że i dla was się przyda.
IgoREś

Re: firma spedycyjna

Post autor: IgoREś »

Natomiast jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie rozwoju swojej firmy transportowej to na pewno warto tutaj wymienić system Flotman https://www.flotman.pl/blog/flota-w-pol ... eofencing/ który daje fajne możliwości biznesowe i poprawy wydajności pracy. Poszerzając także swoją wiedzę odnośnie tego rozwoju branży m.in "Flota w polu, czyli czym jest geofencing?", pozdrawiam i oby również Wasz biznes na tym skorzystał!
ODPOWIEDZ