Filmowanie z drona czy warto?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
maślanka

Filmowanie z drona czy warto?

Post autor: maślanka »

Hej, od jakiegoś czasu poszukuję jakiegoś ciekawego pomysłu na udokumentowanie postępów prac budowlanych w jakiś ciekawy sposób. Nie miałam pomysłu więc zaczęłam szukać w sieci. Na stronie http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-warszawa/ znalazłam interesujące informacje. Myślę, że to ciekawy sposób na pokazanie tego, czego nie można zobaczyć stojąc na ziemi. Przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałbym poznać Wasze opinie w tym temacie.
tomiś

Re: Filmowanie z drona czy warto?

Post autor: tomiś »

Myślę, że jest to bardzo dobra opcja, ponieważ daje naprawdę wiele różnych ciekawych możliwości. Na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://ironsky.pl/oferta/panoramy-360/ . Możecie tam bowiem dowiedzieć się więcej na temat panoramy sferycznej 360 z drona. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą się przydać.
duśka

Re: Filmowanie z drona czy warto?

Post autor: duśka »

Obecnie wiele osób korzysta z tego typu rozwiązania. Myślę, że warto o tym pomyśleć. Dzięki temu można nie tylko sporo zaoszczędzić czasu, ale również postawić na niesamowite ujęcia. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25560.html są różne drony do wyboru. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
królowa4

Re: Filmowanie z drona czy warto?

Post autor: królowa4 »

Moda na drony szybko zyskala swoich wielbicieli. Moim zdaniem warto korzystać z tych urządzeń do kręcenia filmów. Jest to super przyjemne i efektowne. Warto tez zaznajomic się z artykułem http://cowewroclawiu.pl/snh-drones-odpo ... roclawiem/ który można szybko i łatwo przyswoić. Przekazuje on najistotniejsze zmiany prawne, które nastąpiły od początku 2021. Uważam że jak cos robić to już porządnie i zgodnie z prawem.
ODPOWIEDZ