Dobry sklep zoologiczny online

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
kocimiętka

Dobry sklep zoologiczny online

Post autor: kocimiętka »

Polecam zoologiczny sklep internetowy karusek.com.pl. Można tam kupić karmy mokre dla kota i wiele innych produktow. Dużo markowych produktów dedykowanych dla psów, kotów i innych zwierząt domowych w aktakcyjnych cenach. Warto robić zakupy w tym internetowym sklepie zoologicznym :)
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Dobry sklep zoologiczny online

Post autor: Iza »

A czy zdarza się Wam kupować jakieś suplementy dla psów? Jeśli tak, to gdzie się w nie zaopatrujecie? Ja ostatnio widziałam takie suplementy dla czworonogów w sklepie internetowym Skład Karmy. Jeśli jeszcze wcześniej nie mieliście okazji, to polecam się tam rozejrzeć ;)
Oluś90

Re: Dobry sklep zoologiczny online

Post autor: Oluś90 »

Z tego co widziałem to w internecie można znaleźć mnóstwo sklepów zoologicznych. Np. na stronie https://weterynaryjny.pl/buty-ochronne- ... 17_76.html znajduje się bardzo fajny sklep, z którego można kupić buty ochronne dla zwierząt oraz kołnierze, dlatego też warto rzucić na niego okiem.
ODPOWIEDZ