Dobrej jakości wyposażenie gastronomiczne

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Heńka

Dobrej jakości wyposażenie gastronomiczne

Post autor: Heńka »

Czy są tutaj również osoby, które prowadzą własny biznes gastronomiczny? Jeśli tak, to byłbym wdzięczny za wszystkie podpowiedzi w zakresie poszukiwań porządnego wyposażenia gastronomicznego, bo właśnie jesteśmy na etapie wyboru i chcemy podjąć jak najlepszą decyzję (także pod względem cenowym) i długofalową współpracą.

bluzka moro damska
FilipReś

Re: Dobrej jakości wyposażenie gastronomiczne

Post autor: FilipReś »

Szukając dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego do swojego lokalu gastronomicznego to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę także hurtownię Invest Horeca, gdzie zdecydowanie nie brakuje dobrej jakości rozwiązań. My zamawialiśmy nawet ostatnio u nich dwie nowe zmywarki, piec do pizyy i nowy kolobowy ekspers do kawy. Dlatego podrzucam do sprawdzenia https://investhoreca.pl/ekspresy-do-kaw ... zne-mlynki aby móc sprawnie ich obsługiwać i unikać częstych awarii ;)
Mifoś

Re: Dobrej jakości wyposażenie gastronomiczne

Post autor: Mifoś »

Też uważam, że akurat w zakresie wyposażenia gastronomicznego to akurat hurtownia Invest Horeca https://investhoreca.pl/ wypada bardzo dobrze, znajdziecie u nich naprawdę szeroki wybór propozycji jeżeli chodzi o wyposażenie do kuchni restauracyjnej przez meble kuchenne, akcesoria, garnki, czy również trzony kuchenne i piece. Ceny okey i dostawy również zawsze terminowo. Pozdrawiam!
Heńka

Re: Dobrej jakości wyposażenie gastronomiczne

Post autor: Heńka »

Mifoś pisze: ↑26 sie 2021, 21:49 Też uważam, że akurat w zakresie wyposażenia gastronomicznego to akurat hurtownia Invest Horeca https://investhoreca.pl/ wypada bardzo dobrze, znajdziecie u nich naprawdę szeroki wybór propozycji jeżeli chodzi o wyposażenie do kuchni restauracyjnej przez meble kuchenne, akcesoria, garnki, czy również trzony kuchenne i piece. Ceny okey i dostawy również zawsze terminowo. Pozdrawiam!
Dzięki za informacje, w takim razie będę sprawdzał dokładnie co i jak. Mam nadzieję, że też mi pomogą, bo jednak zależy mi na długofalowej współpracy
Fireś

Re: Dobrej jakości wyposażenie gastronomiczne

Post autor: Fireś »

My także zdecydowaliśmy się jednak na znalezienie jednego sprawdzonego miejsca Invest Horeca i wszystko tak jak być powinno jeśli chodzi o wsparcie specjalistów i terminowość przeprowadzonych realizacji. Zamawialiśmy tutaj gofrownice, frytownice, grille elektryczne itd. Poszło sprawnie, ceny naprawdę racjonalne.
Awatar użytkownika
kordianpietrzak
Posty: 61
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:15

Re: Dobrej jakości wyposażenie gastronomiczne

Post autor: kordianpietrzak »

Heńka pisze: ↑26 sie 2021, 9:09 Czy są tutaj również osoby, które prowadzą własny biznes gastronomiczny? Jeśli tak, to byłbym wdzięczny za wszystkie podpowiedzi w zakresie poszukiwań porządnego wyposażenia gastronomicznego, bo właśnie jesteśmy na etapie wyboru i chcemy podjąć jak najlepszą decyzję (także pod względem cenowym) i długofalową współpracą.
Ja prowadzę własny biznes i często biorę pomysły od https://akord-meble.pl/. Meble są zawsze bardzo funkcjonalne.
mksi8984

Re: Dobrej jakości wyposażenie gastronomiczne

Post autor: mksi8984 »

Skoro już o kuchni mowa, to jakie garnki w szczególności polecacie? Nie ukrywam, że zależy mi na czymś wysokiej jakości. W sieci znalazłam dobre opinie o https://gerlach.pl/zestaw-garnkow ale chętnie poznam też Wasze zdanie na ten temat. Jakie macie w swojej kuchni?
ODPOWIEDZ