brama garażowa - napęd

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
apiś

brama garażowa - napęd

Post autor: apiś »

Poszukuję sprawdzonej firmy, która ma w ofercie napędy do bram garażowych. Znacie kogoś takiego? Macie automatyczną bramę do garażu? Sprawdza się? Jak długo korzystacie z takiej bramy - nie sprawiała nigdy problemów?
Praśko

Re: brama garażowa - napęd

Post autor: Praśko »

apiś pisze: ↑20 sty 2021, 0:04 Poszukuję sprawdzonej firmy, która ma w ofercie napędy do bram garażowych. Znacie kogoś takiego? Macie automatyczną bramę do garażu? Sprawdza się? Jak długo korzystacie z takiej bramy - nie sprawiała nigdy problemów?
Od siebie mogę polecić firmę https://dwd.pl/firma/ – początkowo chcieliśmy samodzielnie wybrać bramę, ale zgłosiliśmy się do tamtejszych specjalistów i wybrali ze swojej oferty taki model, który w pełni nam się sprawdza! :) Oszczędziliśmy sobie stresu i czasu, który byśmy poświęcili na przeglądanie dostępnych ofert.
sewriń

Re: brama garażowa - napęd

Post autor: sewriń »

My nasza bramę garażową, która naprawdę dobrze działa, kupiliśmy od firmy Master-Paps. Bramy garażowe Hormann http://www.bramykowalczyk.pl/ z Oleśnicy. Ich oferta jest świetnie skonstruowana, mają korzystne ceny, a do tego wszystkim zajęli się kompleksowo, prowadza nie tylko sprzedaż bram, ale także ich montaż i serwis. Spisali się bardzo dobrze, całość wyszła w atrakcyjnej cenie, polecam ich serdecznie.
Friż

Re: brama garażowa - napęd

Post autor: Friż »

U nas akurat wszystkim zajmowała się firma BramoTechnika https://www.bramotechnika.pl/ u których zamawialiśmy zarówno bramę segmentową, jak i odpowiedni napęd marki Hormann. Bardzo dobry wybór modeli i dostępnej palety kolorów. Do tego ciepłe bramy i wykonane bez najmniejszych zastrzeżeń. Ogólnie lepiej postawić na takich specjalistów, którzy również zajmą się montażem niż kombinować wszystko oddzielnie, a jak jeszcze ktoś niedoświadczony uszkodzi mechanizm czy panel segmentu to dopiero będzie kłopotów. Pozdrawiam i udanych poszukiwań!
kazimierz33332ą

Re: brama garażowa - napęd

Post autor: kazimierz33332ą »

Ja ostatnio kupiłem bardzo fajną bramę garażową. Za tę bramę nie dałem dużo pieniędzy i to na pewno jest bardzo dobrze. Mojemu kumplowi też powiedziałem ,żeby bramę sobie kupił i on tę bramę sobie kupił.

________________________________________________________________
https://www.tarnowskiegory.info/kontakt
Łuaksz Piotr

Re: brama garażowa - napęd

Post autor: Łuaksz Piotr »

Spokonie BFT. Dobrej jakości siłowniki, które radzą sobie z różnymi warunkami oraz w różnych warunkach. U mnie właśnie sa takie siłowniki, od 3 lat nie ma w ogóle żadnych problemów, nic się nie zacina i nie psuje. Myślę, że to po prostu bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie
Dozoń

Re: brama garażowa - napęd

Post autor: Dozoń »

Jeżeli akurat dobrej jakości bramy garażowe wraz z napędem to polecam markę Hormann, chyba najbardziej cenioną na rynku pod względem propozycji i co również ważne naprawdę ciepłych modeli na zimę. Jeżeli jeszcze nie udało Wam się wybrać optymalnej wersji dla swojego garażu to polecam rozejrzeć się również za propozycjami z oferty firmy https://www.bramotechnika.pl/ ponieważ zapewniają zarówno fachowe podejście, dobry stosunek jakości do cen, dokładne pomiary i wykonanie montażu. Z resztą na ich stronie internetowej dokładnie sprawdzicie jakie prace już udało im się wykonać.
ODPOWIEDZ