Program do fakturowania - wybór

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
Zogoś

Program do fakturowania - wybór

Post autor: Zogoś »

Z jakiego programu korzystacie do fakturowania w swoich firmach? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i oczywiście gdzie takich rozwiązań szukać, liczę na konkretne podpowiedzi z Waszego doświadczenia. Pozdrawiam i liczę oczywiście na same konkrety!
Kołez

Re: Program do fakturowania - wybór

Post autor: Kołez »

Szukając przede wszystkim konkretnego programu do fakturowania to może warto w takim razie zastanowić się nad wyborem tak konkretnego programu jak RafSoft https://www.rafsoft.net/ ponieważ mają dostępne 3 wersje i jednocześnie licencje w całkiem niezłej cenie. Jestem pozytywnie zaskoczony pakietem Standard, który używamy już od 2 miesięcy i nie zamierzamy nic w tym temacie zmieniać. Warto sprawdzić i pozytywnie się co do nich przekonać, pozdrawiam!

szpital limanowa rejestracja
Liześ

Re: Program do fakturowania - wybór

Post autor: Liześ »

Jak najbardziej jeśli chodzi o wybór dobrego programu do fakturowania i jednocześnie małej księgowości to jak najbardziej RafSoft sprawdza się bardzo dobrze i widać, że twórcy skutecznie go udoskonalają oraz zadbali o rzetelną obsługę klienta, która dość szybko odpowiada na wszystkie pytania. Sprawdź stronę https://www.rafsoft.net/ przetestuj wersję przez miesiąc i daj znać jak już zdecydujecie się na jego wprowadzenie.
Zogoś

Re: Program do fakturowania - wybór

Post autor: Zogoś »

Liześ pisze: ↑12 sie 2021, 12:15 Jak najbardziej jeśli chodzi o wybór dobrego programu do fakturowania i jednocześnie małej księgowości to jak najbardziej RafSoft sprawdza się bardzo dobrze i widać, że twórcy skutecznie go udoskonalają oraz zadbali o rzetelną obsługę klienta, która dość szybko odpowiada na wszystkie pytania. Sprawdź stronę https://www.rafsoft.net/ przetestuj wersję przez miesiąc i daj znać jak już zdecydujecie się na jego wprowadzenie.
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Z chęcią sprawdzę jak dokładnie działa ich program na wersji próbnej i może akurat się zdecyduję pójść w tym kierunku
Sokół

Re: Program do fakturowania - wybór

Post autor: Sokół »

Akurat co do programu służącego do fakturowania i jednocześnie małej księgowości to jak najbardziej RafSoft sprawdza się bardzo dobrze i widać, że twórcy skutecznie go udoskonalają oraz zadbali o rzetelną obsługę klienta, która dość szybko odpowiada na wszystkie pytania. Dlatego warto sobie zajrzeć na stronę https://www.rafsoft.net/ przetestuj wersję przez miesiąc i daj znać czy podjęliście już w tym zakresie optymalną decyzję.
Nyłek

Re: Program do fakturowania - wybór

Post autor: Nyłek »

Sokół pisze: ↑30 sie 2021, 20:25 Akurat co do programu służącego do fakturowania i jednocześnie małej księgowości to jak najbardziej RafSoft sprawdza się bardzo dobrze i widać, że twórcy skutecznie go udoskonalają oraz zadbali o rzetelną obsługę klienta, która dość szybko odpowiada na wszystkie pytania. Dlatego warto sobie zajrzeć na stronę https://www.rafsoft.net/ przetestuj wersję przez miesiąc i daj znać czy podjęliście już w tym zakresie optymalną decyzję.
Też mogę się zgodzić, daje duże możliwości do fakturowania, stabilny i funkcjonalny. Polecam
ODPOWIEDZ