Serwer

Ulubieni wykonawcy, serwisy streamingowe, nowości muzyczne, hity z poprzednich dekad. Wątek dka każdego fana muzyki.
śrubka

Serwer

Post autor: śrubka »

Hej! od pewnego czasu marzy mi się otworzenie własnego niewielkiego sklepu online. Możecie mi poradzić jaki serwer pod to będzie najlepszy? W ogóle na jakie oferty patrzeć a jakie z góry olać i odrzucić? czekam na waszą pomoc! bo sama się w tym totalnie gubie

mds na iso
Awatar użytkownika
inecka
Posty: 161
Rejestracja: 27 cze 2019, 22:20

Re: Serwer

Post autor: inecka »

Własny sklep internetowy to super sprawa :) mój mąż jakiś czas temu się właśnie na coś takiego zdecydował i powiem Ci, że też mielismy przeboje z wyborem serwera VPS . Trochę w necie poszperalismy i znaleźliśmy homecloud, mają fajną ofertę, może sobie zerknij i zobacz jak o u nich wygląda
mkoPŻ

Re: Serwer

Post autor: mkoPŻ »

śrubka pisze: ↑16 kwie 2021, 16:45 Hej! od pewnego czasu marzy mi się otworzenie własnego niewielkiego sklepu online. Możecie mi poradzić jaki serwer pod to będzie najlepszy? W ogóle na jakie oferty patrzeć a jakie z góry olać i odrzucić? czekam na waszą pomoc! bo sama się w tym totalnie gubie
Ciężko doradzić, ajk nic nie woadomo :roll: :roll: :roll: To jednak zależy jak duzy sklep planujesz (ilość produktów) - proponuję porozmawiać z informatykiem, który zajmuje się sertwerami, bo na pewno nie tylko o serwer chodzi, ale równiez o odpowiednie zabezpieczenia.
ODPOWIEDZ