Rodzina na swoim

Ulubieni wykonawcy, serwisy streamingowe, nowości muzyczne, hity z poprzednich dekad. Wątek dka każdego fana muzyki.
krzyś

Rodzina na swoim

Post autor: krzyś »

Aby poprawić beznadziejną sytuację na rynku kredytu dla młodych ludzi, państwo wprowadziło Rodzinę na Swoim, która miała pomóc całemu rynkowi dewelopersko- kredytowemu stanąć na nogi. Jak wyszło, wiadomo. Jak zwykle niezbyt pozytywnie. Plan działał, ale nie na założoną skalę, a „przekręty” bankowe były na porządku dziennym. Cóż, chyba takie mamy realia. Nikomu nie da się dogodzić, a każdy nawet dobry pomysł jest w końcu przez rynek weryfikowany. Państwo powinno jednak dalej działać w tym obszarze, ponieważ widać tu duży potencjał rozwoju. Warto przecież wspomagać młodych bardzo ambitnych Polaków https://menstate.pl/.
różka

Re: Rodzina na swoim

Post autor: różka »

Warto w takim momencie odpowiednio podejść do kredytowania, żebyśmy na pewno nie mieli problemów z tym. Jednak zaczynać z długami życie, to nie jest fajna sprawa. Dlatego wydaje mi się, że dobrze sprawdzić opisaną tutaj https://www.vader.pl/dlaczego-po-kredyt ... z-krakowa/ pomoc.
mkoPŻ

Re: Rodzina na swoim

Post autor: mkoPŻ »

Kredyt, niezależnie od tego od kogo i dla kogo, to zawsze duża niewiadoma, a szczególnie, gdy mówimy o kredytach na mieszkanie czy dom, gdy w grę wchodzą duże pieniądze. Niestety życie jest nieprzewidywalne, a zobowiązanie pozostaje - warto dobrze się zastanowić.

kanały wentylacyjne flex
Łyżka

Re: Rodzina na swoim

Post autor: Łyżka »

Niestety ja nie wiem czy te programy jeszcze istnieją i jeśli chodzi o moje wybory to ja stawiam na zakup nowego mieszkania prosto od dewelopera. Muszę przyznać, że jak niedawno widziałam zestawienie na stronie https://wybierzdewelopera.pl/deweloperzy/lodz/ to faktycznie w Łodzi już wybrałam dla siebie najlepszego dewelopera.
tośia19909

Re: Rodzina na swoim

Post autor: tośia19909 »

krzyś pisze: ↑03 sie 2021, 9:04 Aby poprawić beznadziejną sytuację na rynku kredytu dla młodych ludzi, państwo wprowadziło Rodzinę na Swoim, która miała pomóc całemu rynkowi dewelopersko- kredytowemu stanąć na nogi. Jak wyszło, wiadomo. Jak zwykle niezbyt pozytywnie. Plan działał, ale nie na założoną skalę, a „przekręty” bankowe były na porządku dziennym. Cóż, chyba takie mamy realia. Nikomu nie da się dogodzić, a każdy nawet dobry pomysł jest w końcu przez rynek weryfikowany. Państwo powinno jednak dalej działać w tym obszarze, ponieważ widać tu duży potencjał rozwoju. Warto przecież wspomagać młodych bardzo ambitnych Polaków https://menstate.pl/.
Super, trzymam kciuki.
-
Klinika Stonava 1071
Filipuś397

Re: Rodzina na swoim

Post autor: Filipuś397 »

My jesteśmy świeżo po zakupie wymarzonego M. Długo szukaliśmy, ceny nas totalnie zaskakiwały, ale znaleźliśmy takie, że nie można było odpuścić. I zaczęły się akcje z kredytem. Oczywiście totalnie przerażeni byliśmy, ale doradca kredytowy Wrocław nam pomógł i ogarnął większość formalności. Dziś mamy swoje mieszkanie i jesteśmy szczęśliwi ;)
ODPOWIEDZ