urządzenia gastronomiczne

Polecamy lekarzy, leki, sposoby na walkę z chorobą.
lowestą

urządzenia gastronomiczne

Post autor: lowestą »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat, polecam przeczytać artykuł https://perry.com.pl/category/mlyny/gra ... zecieraki/
Awatar użytkownika
Dark
Posty: 61
Rejestracja: 25 sie 2020, 14:36

Re: urządzenia gastronomiczne

Post autor: Dark »

Osobiście mogę również polecić takie piece - https://qgast.pl/kategoria/piece/piece- ... no-parowe/. Idealnie nadają się do wielu rodzajów gastronomii.
mileś

Re: urządzenia gastronomiczne

Post autor: mileś »

Na tę stronę https://sklep.technica.pl/noze-do-piecz ... ast-294230 warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Między innymi znajdziecie tam noże, ale nie tylko. Jest to miejsce, gdzie można się kompleksowo zaopatrzyć. Miejsce jest warte uwagi.
nikuś

Re: urządzenia gastronomiczne

Post autor: nikuś »

Warto również zainwestować w odpowiednie wyposażenie. Na pewno warto sobie zerknąć do tego sklepu https://www.gastropuls.pl/kufle-i-pokal ... ast-400536 . Jest tam bowiem naprawdę różnorodny asortyment. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest wiele.
ciszaż

Re: urządzenia gastronomiczne

Post autor: ciszaż »

Jeżeli chodzi o meble, w tym o okapy gastronomiczne, to warto skorzystać z oferty producenta ALKOS z Będzin. My u nich zaopatrzyliśmy się w stoły, baseny gastronomiczne, okapy, itp. Wszystko jest wytrzymałe i solidnie wykonane, są to produkty naprawdę wysokiej jakości, które zdecydowanie opłaca się kupić, bo długo posłużą. Nic się nie psuje, wszystko działa prawidłowo, meble łatwo jest utrzymać w czystości.

funkymedia opinie
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: urządzenia gastronomiczne

Post autor: balecki »

To prawda bez odpowiednich urządzeń raczej nas biznes w postaci lokalu gastronomicznego raczej nie będzie miał bytu. Ja również jestem przekonany, że doskonałą kwestią jest korzystanie ze sprawdzonych środków czystości. U mnie korzystamy z chemii dla gastronomii https://calde.pl/chemia-dla-gastronomii i jestem wręcz przekonany, że lepszej nie znajdziemy.
ODPOWIEDZ