Szpital w Kołobrzegu

Polecamy lekarzy, leki, sposoby na walkę z chorobą.
Awatar użytkownika
tralala
Posty: 79
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:18

Szpital w Kołobrzegu

Post autor: tralala »

Witam serdecznie. Może powymieniamy się informacjami na temat szpitala w Kołobrzegu, o ile mam nadzieję ktoś tutaj jest przynajmniej z okolic Kołobrzegu. ;) Ogólnie mam średnie zdanie na temat tutejszych oddziałów, oprócz ginekologicznego. Tam pani doktor Barbara Blicharczyk jest super i przyjęła poród mojej córuniu. :)
Awatar użytkownika
braciak
Posty: 76
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:09

Re: Szpital w Kołobrzegu

Post autor: braciak »

Konkretnie na temat tego szpitala nie mogę się wypowiedzieć gdyż mieszkam w Warszawie. Za to właśnie w Warszawie mogę polecić CM Gamma na Żoliborzu. Jest to placówka prywatna, ale za to bardzo dobrze wyposażona i w nim można wykonać kompleksową diagnostykę . Poza tym mają tam najlepszy zespół specjalistów z dziedziny ortopedii i neurochirurgii. Także jak widać, wszędzie można znaleźć bardzo dobrych specjalistów
faśka

Re: Szpital w Kołobrzegu

Post autor: faśka »

też mieszkam w warszawie i jakbym szukała szpitala to najlepiej w okolicy bo teraz lepiej się nie przemieszczać
Awatar użytkownika
finka
Posty: 122
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: Szpital w Kołobrzegu

Post autor: finka »

Dokładnie, dlatego ja też umówiłam się na zabieg usuwania endometriozy do szpitala medicover bo najbliżej, najtaniej i niewielkie kolejki mimo pandemii
Małgosia

Re: Szpital w Kołobrzegu

Post autor: Małgosia »

Warto zwracać uwagę na wyposażenie szpitali. Od razu można po tym poznać, czy w szpitalu używane są nowe metody leczenia, a co za tym idzie, lekarze się rozwijają. Osobiście wolę korzystać z prywatnych szpitali, przynajmniej wiem, że będę miała świetną opiekę medyczną.
ODPOWIEDZ