Gabinet medycyny estetycznej - Gdynia

Polecamy lekarzy, leki, sposoby na walkę z chorobą.
Awatar użytkownika
maksyma92
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:11

Gabinet medycyny estetycznej - Gdynia

Post autor: maksyma92 »

Hej! Znacie jakiś godny polecenia gabinet medycyny estetycznej w Gdyni? Zastanawiam się nad laserową depilacją i chciałabym, żeby zajął się tym ktoś profesjonalny z doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Józefina68
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2020, 2:15

Re: Gabinet medycyny estetycznej - Gdynia

Post autor: Józefina68 »

Tego typu zabiegi wykonuje http://aleksanderolsztynski.pl/. To lekarz dermatolog i wenerolog, który łączy tradycyjne leczenie z medycyną estetyczną. Możesz mu w pełni zaufać, bo zabiegi, które wykonuje są w pełni bezpieczne i, co najważniejsze, efektywne. Zajrzyj na stronę internetową, tam masz pełną ofertę gabinetu :)
Awatar użytkownika
Pessento
Posty: 44
Rejestracja: 27 sty 2020, 10:10

Re: Gabinet medycyny estetycznej - Gdynia

Post autor: Pessento »

Ja jeżdzę tylko do Warszawy, co prawda mam do nich kawałek ale ta klinika jest bardzo dobra i mają super zabiegi na twarz - https://klinikamiracki.pl/hydrodermabrazja-dermaclear/ A przy takich zabiegach naprawdę wiedza i doświadczenie są kluczowe
Łucja

Re: Gabinet medycyny estetycznej - Gdynia

Post autor: Łucja »

Polecam przeczytać dobrze przed wyborem zabiegu, co sprawdzi się najlepiej. Można zajrzeć np. na http://www.ladentalspa.pl/. Jest tam dużo cennych informacji i przeciwskazań. Niestety nie jestem z Gdyni i nie wiem gdzie najlepiej jest się wybrać, ale dobry specjalista jest bardzo ważny, żeby nawet prostym zabiegiem nie zrobił nam krzywdy ;)
ODPOWIEDZ