Dobra jest ta pani psycholog ze Śląska?

Polecamy lekarzy, leki, sposoby na walkę z chorobą.
Awatar użytkownika
Bzik
Posty: 96
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:40

Dobra jest ta pani psycholog ze Śląska?

Post autor: Bzik »

Muszę kogoś z rodziny zaciągnąć do psychologa. Nie radzi już sobie z tym co się wokół dzieje w różnych aspektach życia więc trzeba ją wspomóc poprzez jakiegoś specjalistę. Ale że nie miałem dotąd do czynienia z podobną specjalizacją dlatego pytam o psycholog Michalinę Zakrawacz.

Ktoś leczył się u niej? I jak?
To konkretnie ten gabinet https://wdobrymkierunku.com/
Paweł

Re: Dobra jest ta pani psycholog ze Śląska?

Post autor: Paweł »

Nie byłem u niej. Chodziłem do psychologa z https://psychiatra-sochaczew.pl/. Wizyty bardzo pomogły mi z moją wieloletnią nerwicą. Zacząłem radzić sobie z nerwami i jest już lepiej (ale jeszcze nie idealnie!)
Chowański

Re: Dobra jest ta pani psycholog ze Śląska?

Post autor: Chowański »

Faktycznie, akurat w tak ważnych kwestiach zawsze powinniście polegać na najlepszej opiece. Nie ma co ukrywać, że to jednak Klinika PsychoMedic.pl w Łodzi cieszy się najlepszymi opiniami pod kątem pomocy psychologicznej. Jeśli macie taką możliwość, to zadzwońcie do 42 644 44 44 i umówcie się do nich na wizytę. Dzięki temu będzie Wam o wiele prościej pozbyć się takich problemów.
Awatar użytkownika
Majolika
Posty: 56
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:29

Re: Dobra jest ta pani psycholog ze Śląska?

Post autor: Majolika »

Jeśli szukacie dobrego psychologa w swojej okolicy to zerknijcie sobie na tę bazę firm https://www.otopsychologia.pl/firmy/polska Baza ta zawiera polecanych lekarzy psychiatrów, terapeutów, psychologów i lokalizacje placówek medycznych. W wygodnej wyszukiwarce z podziałem na województwa szybko znajdziecie niezbędny wam namiar.
ODPOWIEDZ