Usuwanie ciąży Słowacja

Rozmowy o kinie. Polecane filmy, serwisy VOD, recenzje, opinie.
abSłowacja

Usuwanie ciąży Słowacja

Post autor: abSłowacja »

Aborcja Słowacja czyli legalny zabieg w klinice aborcyjnej. Klinika zapewnia bezpłatny transport pacjentek z głównych polskich miast na Słowację.
Nie jesteś jedyną kobieta która zaszła w nieplanowaną ciążę, otrzymasz od nas pełne wsparcie
niepanowanaciąża

Re: Usuwanie ciąży Słowacja

Post autor: niepanowanaciąża »

Legalnie i bezpiecznie można usunąć ciąże w Czechach do 12 tygodnia. Najbliżej Polski zlokalizowana jest klinika ginekologiczna Stonava https://klinikastonava.cz 5 km od naszej granicy, doświadczony i wykfalifikowany personel, nowoczesna klinika, która jest w stanie zapewnić nawet transport.
Gosia

Re: Usuwanie ciąży Słowacja

Post autor: Gosia »

Zgadza się w Czechach i na Słowacji prawo w te kwestii jest dużo bardziej liberalne niż u nas. Moja koleżanka korzystała właśnie otrzymała pomoc w Klinika Stonava. Nie była gotowa na ciążę, każdy ma prawo do wyboru i nie powinniśmy oceniać, zwłaszcza nie znając czyjej historii. Z tego co wiem to otrzymała tam ogromne wsparcie mentalne, od pierwszego kontaktu telefonicznego z konsultantami, którzy wszystko jej dokładnie wytłumaczyli poprzez pielęgniarki w klinice po lekarzy, wszyscy wykazywali bardzo empatyczne podejście.
Agnes

Re: Usuwanie ciąży Słowacja

Post autor: Agnes »

Temat głośny, ogólnie w wielu krajach, zwłaszcza w Europie prawo jest znacznie mniej restrykcyjne niż u nas, można o tym poczytać na stronie Klinika Centrum, gdzie na blogu jest wiele ciekawych wpisów na temat prawa w tej kwestii za granicą i tego jak to tam wygląda. Chociażby w Czechach czy na Słowacji gdzie można legalnie przerwać ciążę do 12 tygodnia, myślę że jest to sensowny konsensus i pod tym względem moglibyśmy brać przykład z naszych zachodnich sąsiadów.
karzełka

Re: Usuwanie ciąży Słowacja

Post autor: karzełka »

U mnie nie ma jednego tematu, sposobu na to, by prowadzić odpowiednie kwestie dla dziecka. Będąc w ciąży, już sprawdzałam, jak wygląda praca lekarz pediatra warszawa i komu mogę oddać w pieczę moje dziecko. Sama chcę się sobą po prostu zaopiekować, ale dziecko to już specjalista musi oglądać.
ODPOWIEDZ