Gdzie na kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Gdzie szukać wiedzy? Na jakie kursy się zapisać? Jaką szkołę wybrać? Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
maksik13

Gdzie na kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: maksik13 »

Czy możecie polecić gdzie warto się udać na kurs prawa jazdy kat b poznań i okolice? Szukam raczej kogoś sprawdzonego z dużą zdawalnością, by mieć szanse zaliczenia egzaminu za pierwszym razem. Możecie kogoś polecić?
Awatar użytkownika
Nakyoj
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2020, 17:37

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: Nakyoj »

Akurat w Poznaniu mogę Ci polecić Autodrive i Piotrka. Świetny instruktor, bardzo dobrze uczy manewrów i z tego co wiem, jego kursanci dobrze sobie radzą na egzaminach. Duże znaczenie ma na pewno fakt, że ich plac manewrowy jest obok WORD więc jeździ się po trasach egzaminacyjnych.
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 186
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: uperle »

Zdawanie egzaminu na prawko potrafi być bardzo stresujące. Sama pamiętam jak się obawiałam pójścia na praktykę i przez ten strach, ostatecznie go oblałam. Dopiero przed drugą próbą zaczęłam szukać metod na odstresowanie się i najlepiej sprawdziła się w tym Maria Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/c/Wyklady-Marii-Bucardi/72
Mikuśka

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: Mikuśka »

A gdzie w Małopolsce? Tak żeby dobrze uczyli i zdawalność była dobra. Interesuje mnie prawo jazdy kat c, kraków najlepiej mi pasuje, czy tą szkołę może ktoś z Was zna http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... oria-c-c-e ? Co możecie mi powiedzieć ciekawego na jej temat?
PióroSzkoleniowe

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: PióroSzkoleniowe »

Najlepsze zdawalności za zeszły rok miały 3 szkoły nauki jazdy OSK JAGEN, OSK BTL i OSK Piotr Roszak. Wszystkie powyżej 60% zdawalności. Dobrze wyszły również szkoły jazdy Fallcon oraz Szkoła Jazdy Poznań. Średnia zdawalność na egzaminie na prawo jazdy w Poznaniu to 38% tak więc ta czołówka jest mocno z przodu. Oczywiście zdawalność to nie wszystko bo kursy prawa jazdy mają kilka wytycznych na które warto zwrócić uwagę. Wystarczy przejrzeć kilka ofert żeby spróbować znaleźć coś dla siebie. Po wpisaniu w wyszukiwarkę nauka jazdy poznań przeglądamy wizytówki najbliższych szkół pod kątem ich cen oraz może tez zdawalności bo jak ktoś cały czas ma efekty poniżej średniej to znaczy że mimo niskiej ceny i tak zapłacimy później za jazdy doszkalające oraz egzaminy poprawkowe. Tak więc szukajcie uważnie ja oczywiście polecam jedną z tej trójki najlepszych.
tośia19909

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: tośia19909 »

maksik13 pisze: ↑23 wrz 2020, 12:55 Czy możecie polecić gdzie warto się udać na kurs prawa jazdy kat b poznań i okolice? Szukam raczej kogoś sprawdzonego z dużą zdawalnością, by mieć szanse zaliczenia egzaminu za pierwszym razem. Możecie kogoś polecić?
Poszukaj w Internecie, na fb, po znajomych :)
-
aborcja Czechy
Bartekźć456

Re: Gdzie na kurs prawa jazdy w Poznaniu?

Post autor: Bartekźć456 »

W Poznaniu to nie wiem ale wiem gdzie zrobić taki kurs w Łomży. Ośrodek szkolenia kierowców https://osk-borawski.pl/kontakt/ oferuję kursy kategorii AM,A1,A2,A,B,B+E, T ,C,C+E oraz D. Ośrodek https://osk-borawski.pl/oferta/ oferuję kursy doszkalające i ja chodziłem do nich do szkoły na kategorię B a potem zrobiłem C+E a moja żona robiła u nich właśnie jazdy doszkalające. Ośrodek oferuję też specjalną ofertę kursów ekspresowych dla osób, które nie mogą brać udziału w regularnych zajęciach.
ODPOWIEDZ