Ciekawe lekcje angielskiego?

Gdzie szukać wiedzy? Na jakie kursy się zapisać? Jaką szkołę wybrać? Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Małgośka

Ciekawe lekcje angielskiego?

Post autor: Małgośka »

Moja córa jest bardzo oporna jeśli chodzi o naukę, a musi podszkolić się w angielskim. Wiecie gdzie w Bielsku Białej prowadzą lekcje tak żeby były interesujące dla dwunastolatki?
Awatar użytkownika
Aleksij
Posty: 30
Rejestracja: 18 wrz 2019, 13:31

Re: Ciekawe lekcje angielskiego?

Post autor: Aleksij »

Bardzo profesjonalny kurs angielskiego dla dzieci prowadzi szkoła International House oddział Bielsko Biała. Zajęcia rozpoczęły się w październiku, ale teraz jeszcze można się zapisać i spokojnie zaległości nadrobić.
Nauka prowadzona jest w odniesieniu do realnych sytuacji życiowych dlatego zaciekawia większość uczniów.
To chyba najbardziej odpowiednie miejsce w Bielsku :)
Ich strona https://www.ih.com.pl/bielsko-biala/kur ... doroslych/
włoczi

Re: Ciekawe lekcje angielskiego?

Post autor: włoczi »

No a ogólnie, gdzie do szkoły zapisaliście swoje dziecko? Bo my wybraliśmy Te Vizję na Wawrze i po dwóch latach absolutnie wyboru nie żałujemy, ponieważ mamy pewność, że nasze dziecko rozwija się w odpowiedni sposób realizując ponad przeciętny program, który na pewno daleko zaprowadzi Twoje dziecko.
wiązek

Re: Ciekawe lekcje angielskiego?

Post autor: wiązek »

Jak szukasz dobrych książek to polecam Ci stronę jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/seria/matura-focus znajdziesz tutaj wiele podręczników do nauki przed maturą, jest to bardzo ważne aby oprócz szkoły dziecko kształciło się w domu.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Ciekawe lekcje angielskiego?

Post autor: Iza »

A skoro już jesteśmy przy języku angielskim, to czy są tutaj osoby, które posiadają jakieś certyfikaty językowe? Ja ostatnio czytałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/egzamin/cpe o egzaminie CPE, dzięki któremu można taki właśnie certyfikat uzyskać. Jak sądzicie, czy to się może do czegoś przydać?
ODPOWIEDZ