Wybór szkoły rodzenia

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
Qubis77
Posty: 108
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:49

Wybór szkoły rodzenia

Post autor: Qubis77 »

Szukając dobrej szkoły rodzenia w Łodzi polecam zwrócić uwagę na ofertę http://centrum-mam.pl/ ponieważ możecie tutaj liczyć na świetnych specjalistów, którzy przede wszystkim zachowują najwyższa jakość szkoleń, podejścia do uczestników oraz wsparcia na każdym etapie. Super, że są takie miejsca!
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Wybór szkoły rodzenia

Post autor: Iza »

Przed przygotowaniem do porodu, należałoby się przygotować również do samej ciąży. Na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/10- ... darz-ciazy możecie poczytać sobie trochę o jej przebiegu, o tym, jakie objawy pojawiają się w poszczególnych tygodniach oraz jakie badania należy wtedy zrobić. Polecam ;)
kaskulka

Re: Wybór szkoły rodzenia

Post autor: kaskulka »

Oj to bardzo ważny wybor - tak samo jak szpitala w którym się rodzi. Szkołę mialam z polecenia a rodziłam w szpitalu `Medicover. Ma się KTG raz w tygodniu przez okres 4 tygodni przed porodem oraz opracowanie planu porodu z położną, potem opieke w czasie porodu, swoj pokoj jednoosobowy, swoja lazienke, poradę laktacyjna no i kontrole izjoterapeuty uroginekologicznego
Łucja

Re: Wybór szkoły rodzenia

Post autor: Łucja »

Według mnie każda z przyszłych mam przed pierwszym porodem powinna uczestniczyć w zajęciach szkoły rodzenia. Można bowiem dowiedzieć się tam nie tylko jak się przygotować do porodu, ale również jak pielęgnować dziecko po porodzie. A wiadomo, że u dzieci bardzo częste są odparzenia, infekcje czy grzybicze zapalenie gardła u dzieci. Dlatego lepiej być na takie sytuacje przygotowanym.
ośka

Re: Wybór szkoły rodzenia

Post autor: ośka »

Mi szkola rodzenia bardzo duzo dala :) wiele sie tam nauczylam, dowiedzialam sie roznych przydatnych rzeczy. Tam tez poruszalismy temat bankowania krwi pepowinowej, omowilismy to wspolnie z mezem i podjelismy decyzje, ze bedziemy przechowywac przez 18 lat w Diagnostyka Bank Komorek Macierzystych. uwazam, ze to dobre posuniecie, teraz tyle sie slyszy o roznych chorobach, a komorki macierzyste bardzo pomagaja w leczeniu niektorych

odbudowa jelit
ODPOWIEDZ