Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
Latifa
Posty: 24
Rejestracja: 17 kwie 2019, 2:45

Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: Latifa »

Cześć, ja mam takie pytanie. Siostra rodzi za 3 miesiące :) Z rodziną i przyjaciółmi obiecaliśmy jej, że dostanie od nas wózek dziecięcy :) Mamy taki zwyczaj, że w większym gronie kupujemy coś większego, dzięki czemu obciążeni świeżo upieczeni rodzice lub małżonkowie mają jeden wydatek mniej :) Znalazłam piękny wózek i w zasadzie wszyscy zgodnie uważamy, że jest piękny, ale niektórzy mają wątpliwości czy kupić taki, czy bardziej klasyczny :) Co sądzicie?


Obrazek
Awatar użytkownika
malwina68
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2019, 13:59

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: malwina68 »

No faktycznie jest piękny :) Co to za wózek? :) Moja córka szuka teraz wózka, chętnie jej pokażę :)
Awatar użytkownika
elbaa
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:50

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: elbaa »

Hmm bardzo dobrym wyborem może być tez Optimo Air z firmy Easy Go. Sama go używam od 2 miesięcy i jestem mega zadowolona. Przyjemnie się prowadzi, jest zwrotny a przy tym stabilny. Mocne koła, dobra amortyzacja, sporo przydatnych gadżetów w zestawie.
Awatar użytkownika
Latifa
Posty: 24
Rejestracja: 17 kwie 2019, 2:45

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: Latifa »

Cybex Mios 2.0 - wózek 3w1 - myślimy o nim też ze względu na funkcjonalność i wysoką jakość :)
wićka

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: wićka »

tez rozgladam sie wlasnie za dobrym wozkiem dla synka, ktory juz powoli wyrasta z gondoli.
dodiśka

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: dodiśka »

wićka pisze: ↑06 lis 2020, 8:08 tez rozgladam sie wlasnie za dobrym wozkiem dla synka, ktory juz powoli wyrasta z gondoli.
to zerknij sobie na wózki z Easy Go, my mamy minima plus. Bardzo lekki, składa się z łatwością do niewielkich rozmiarów. Wygląda jak wózki za 2 tysiące a kosztuje niecałe 700 zł :)
Zośka

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: Zośka »

Na pewno warto się skonsultować z przyszłą mamą czy choćby ją podpytać o wózek, żebyś wiedziała na co zwracać uwagę. Ja ze swojej strony mogę polecić anex m/type. Wózek mega wygodny, solidny i poręczny. Lekko się prowadzi i fajnie wygląda.
włodzia

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: włodzia »

wićka pisze: ↑06 lis 2020, 8:08 tez rozgladam sie wlasnie za dobrym wozkiem dla synka, ktory juz powoli wyrasta z gondoli.
U mnie też po kilku miesiącach zmieniliśmy na spacerówkę chociaż x-landery mają duże gondole ale nasz maluch chętnie siadał i chciał się już rozglądać więc uznaliśmy że to najwyższa pora

szczyrk atrakcje zimą
Gośka

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: Gośka »

Jeśli chodzi o wózki spacerowe to ja śmiało mogę polecić anex air-x. Bardzo wygodny, lekko i zwinnie się prowadzi. Jest łatwy w obsłudze i poręczny. Daje radę na każdym terenie. Maluch ma w nim sporo miejsca a pasy trzymają pewnie. Do tego prezentuje sie nowocześnie i stylowo;)
Jadźka

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: Jadźka »

Jeśli chodzi o spacerówkę to air-x z anex również mogę polecić:) Bardzo fajny, wygodny, poręczny wózek. Radzi sobie na każdym terenie, koła mają dobrą amortyzację. Maluch ma w nim sporo miejsca dla siebie a pasy trzymają pewnie. Dodatkowo szybko się składa i nei zajmuje wiele miejsca.
Awatar użytkownika
mksi898
Posty: 220
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:25

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: mksi898 »

Polecam EasyGo Minima Plus. Ma szeroki wybór kolorów, więc z łatwością znajdziesz coś odpowiedniego dla siostry. Wózek w dobrej cenie, ale też świetnej jakości, więc spokojnie posłuży kilka lat, a do tego bardzo praktyczny. Sami się na niego zdecydowaliśmy i jesteśmy zadowoleni.
EmilkaZoś

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: EmilkaZoś »

Jak rozglądacie się za dobrej jakości wózkami spacerowymi w nowoczesnym wydaniu to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam sklep KinderPrams u których znajdziecie różne wersje, ale również takie na przykład 3, czy 4w1. My dla naszej córci wybraliśmy Cybex TALOS S BLK https://kinderprams.pl/pl/producers/cyb ... 60483.html i naprawdę daje radę, w takiej cenie na nic lepszego byśmy nie trafili :)
gośka96

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: gośka96 »

Piękny prezent dla Twojej siostry, ale powinnaś wiedzieć czego oczekuje od wózka. Jednym z bardziej uniwersalnych wózków, które będą służyć do końca wózkowania jest EasyGo Virage Ecco. Warto zwrócić na niego uwagę, bo przy okazji jest w rozsądnej cenie. Polecam :)
mkoPŻ

Re: Wózek - prezent dla siostry w ciąży

Post autor: mkoPŻ »

gośka96 pisze: ↑21 lip 2021, 23:19 Piękny prezent dla Twojej siostry, ale powinnaś wiedzieć czego oczekuje od wózka. Jednym z bardziej uniwersalnych wózków, które będą służyć do końca wózkowania jest EasyGo Virage Ecco. Warto zwrócić na niego uwagę, bo przy okazji jest w rozsądnej cenie. Polecam :)
Świetne są te wózki traz - wielofunkcyjne i z materiałów, które łątwo utrzymac w czystości. Właściwie rozną razem z dzieckiem - warto troche wydać - spłaci się!

spirularin mousse
ODPOWIEDZ