Estetyczny i wygodny wózek

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
Aronia
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2019, 10:13

Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: Aronia »

Bardzo gorąco polecam wózek Cybex – zostawiam link dla osób zainteresowanych: https://umalucha.pl/produkt/wozek-cybex ... on-edition. Ten wózek jest bardzo estetyczny i wygodny. Cechuje go niebanalny design i bardzo komfortowa konstrukcja.
Awatar użytkownika
Magnat777
Posty: 34
Rejestracja: 08 lip 2019, 9:29

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: Magnat777 »

Dzięki za bardzo fajną ofertę! To jest po prostu wspaniała sprawa!
_________________________
Pisanie prac magisterskich z logistyki
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: polla »

A ja wózek Optimo Air firmy Easygo. Prosty w obsłudze, w powadzeniu, wygodny, solidny, bezpieczny i funkcjonalny. Posiada pompowane koła, przepinane siedzisko, przestronną gondolę oraz pojemny koszyk i regulowaną wysokość prowadnicy.
Awatar użytkownika
siwak
Posty: 149
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:32

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: siwak »

Dużo jest wygodnych i fajnych wózków dziecięcych ja ostatnio na stronie sklep-smile.pl przeglądałem ofertę i muszę przyznać, że na oku mam już kilka. Dopiero co staramy się z partnerką o dziecko jednak wiecie przezorny zawsze ubezpieczony i przygotować się warto już o wiele wcześniej :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: mczay »

No słuchajcie, producent https://espiro.pl/ ma ładne wózki które są funkcjonalne i co najważniejsze bezpieczne. Wiem to bo moja siostra zamawiała taki wózek dla swojego dziecka i nie raz mi chwaliła wybór. Na rynku jest dostępne wiele modeli ale akurat oni mają wózki najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
SandraEm
Posty: 6
Rejestracja: 03 kwie 2020, 10:07

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: SandraEm »

u mnie się sprawdził spacerowy wózek z tego sklepu https://kinderprams.pl/19-wozki-spacerowe-parasolka, teraz tylko robię zakupy online, więc i wam polecam. pani na infolinii wszystko wyjaśni, wózek przyszedł jeszce piękniejszy niż na zdjęciu na stronie!
Awatar użytkownika
adusia8
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2019, 14:49

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: adusia8 »

u mnie nosidełko jednak wygrywa od kinde hop zdeycdowanie wole malucha nosic własnie w nosidełku :) bo wygodniej
Awatar użytkownika
Serdloc
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2020, 2:20

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: Serdloc »

Myślicie, że warto się na to zdecydować? Będe wdzieczny za pomoc.
"Elegancję ma się w sobie albo nie, i to nie jest kwestia pieniędzy."
Awatar użytkownika
opcja
Posty: 30
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:19

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: opcja »

A co powiesz o tym modelu silver crossa. Czekalismy specjalnie na premierę eclipse. Już sie bałam ze urodzę przed wejscie wózka do sprzedazy. No ale wreszcie jest. Prezentuje sie genialnie z tymi złotymi detalami i skórzaną rączką
Obrazek
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 107
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:29

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: caryca »

Racja, ale chyba najważniejsze jest bezpieczeństwo, przy wyborze między innymi się tym kierowałam dlatego postawiłam na solidnego, stabilnego i pięknego xlandera z diodami w podnóżku poprawiającymi widoczność wózka po zmroku
Awatar użytkownika
Hatchie
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2019, 14:07

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: Hatchie »

Sprawdź frazę wózek dla dziecka używany na serwisach ogłoszeniowych, często młode pary mają tylko jedno dziecko i można kupić świetny wózek z niskim przebiegiem.
Mirabbbełka

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: Mirabbbełka »

Podrzucam Wam linka również do ich wózków - https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... ne/bebetto Wybór mają bardzo szeroki.
Zośka

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: Zośka »

Śmiało moge polecić m/type z anexa. Ja jeżdżę tym modelem już kilka miesięcy i fajnie mi się sprawdza. Jest wygodny, zwrotny, zgrabny i łatwy w obsłudze. Daje radę na każdym terenie.
Awatar użytkownika
finka
Posty: 122
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: finka »

Hatchie pisze: ↑30 lip 2020, 21:36 Sprawdź na serwisach ogłoszeniowych, często młode pary mają tylko jedno dziecko i można kupić świetny wózek z niskim przebiegiem.
Tak, jest tego sporo, ja też właśnie sprzedałam x-landera za dobrą cenę, nie było widać nawet że jest używany, to solidne wózki. W zamian za x-move kupiłam leciutką spacerówkę x-fly bo mi sie teraz bardziej przyda
Marcyśka

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: Marcyśka »

Zośka pisze: ↑18 lis 2020, 18:19 Śmiało moge polecić m/type z anexa. Ja jeżdżę tym modelem już kilka miesięcy i fajnie mi się sprawdza. Jest wygodny, zwrotny, zgrabny i łatwy w obsłudze. Daje radę na każdym terenie.
Anex również moge polecić. Sama mam akurat model e/type i jestem zadowolona. Lekko i zwinnie się prowadzi, jest zgrabny i poręczny a przy tym prezentuje się nowocześnie:)
Gość

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: Gość »

Ś moge polecić m/type z anexa. Ja jeżdżę tym modelem już kilka miesięcy i fajnie mi się sprawdza. Jest wygodny, zwrotny, zgrabny i łatwy w obsłudze. Daje radę na każdym terenie. Jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam gorąco ten model
........
.......
......
.......
.......
Joaśka

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: Joaśka »

Faktycznie, anexy są jak dla mnie mega solidny i wygodny a przy tym wychodzą bardzo przystępnie cenowo. Ja zdecydowałam się na model l/type i jestem z niego bardzo zadowolona. Radzi sobie na każdym terenie. Jest solidny i wytrzymały, intuicyjny w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca.
Kaśka

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: Kaśka »

Ja z kolei mam model m/type z tej marki i jak dla mnie wózek jest niezawodny! Lekko i zwinnie się prowadzi, ma dobrą amortyzację i radzi sobie na każdym terenie. Solidnie wykonany, duża dbałość o szczegóły. Prezentuje się nowoczesnie i stylowo a przy tym jest wygodny w użyciu.
Anonimą

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: Anonimą »

Ja polecam Anex m/type, bardzo dobry, porządny wózek, skrętne koła, radzi sobie na każdym ternie, dobra amortyzacja, polecam, Ja polecam Anex m/type, bardzo dobry, porządny wózek, skrętne koła, radzi sobie na każdym ternie, dobra amortyzacja, polecam
Dylamóri54

Re: Estetyczny i wygodny wózek

Post autor: Dylamóri54 »

W wózku naszego maluszka nie może zabraknąć odpowiedniego prześcieradła. Znajdziesz je w sklepie poofi tutaj https://poofi-shop.com/pl/129-przescieradla-do-wozka. Wszystkie produkty posiadają atest i mogą mieć kontakt ze skórą niemowląt. Cenowo bardzo atrakcyjne jeśli wziąć pod uwagę wysoką jakość i manufakturę.
ODPOWIEDZ