Atrakcje na plac zabaw

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
Bibiana_90
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2021, 1:41

Atrakcje na plac zabaw

Post autor: Bibiana_90 »

Hejka wszystkim :) Pracuję w domu kultury i razem z innymi podopiecznymi chcielibyśmy nieco urozmaicić plac zabaw na naszym terenie. Myślicie, że hamak miejski to dobry pomysł? Zastanawiamy się też nad trampolinami lub czymś równie ciekawym. Macie jakieś propozycje?
Matłona

Re: Atrakcje na plac zabaw

Post autor: Matłona »

Jest zdecydowanie kilka firm, które mają bardzo dobrą ofertę i właśnie dzięki nim możemy po prostu mieć w swoim ogrodzie bardzo fajny plac zabaw. Zerknijcie tu sobie na ofetę firmy https://woodlit.pl/. Różne modele, różne ceny, szybka dostawa i po prostu bezpieczne użytkowanie
mkoPŻ

Re: Atrakcje na plac zabaw

Post autor: mkoPŻ »

Bibiana_90 pisze: ↑04 cze 2021, 14:20 Hejka wszystkim :) Pracuję w domu kultury i razem z innymi podopiecznymi chcielibyśmy nieco urozmaicić plac zabaw na naszym terenie. Myślicie, że hamak miejski to dobry pomysł? Zastanawiamy się też nad trampolinami lub czymś równie ciekawym. Macie jakieś propozycje?
Bardzo dobry pomysł!!! Jestem za wszystkim, co aktywizuje ludzi (dorosłych i dzieci) i jest dostępne powszechnie. Hamak miejski - cudny pomysł!
samiś0043

Re: Atrakcje na plac zabaw

Post autor: samiś0043 »

Ja myślę, że atrakcje to jedno, ale ważne jest również to, aby w odpowiedni sposób zadbać o bezpieczeństwo. Świetne mogą być specjalne maty na plac zabaw i możecie je nawet umieścić w domowym placu zabaw. Zerknijcie sobie na stronę https://powerrubber.com/kat/maty-na-place-zabaw/ . Tam takie maty znajdziecie w dużej ilości.
kasik2

Re: Atrakcje na plac zabaw

Post autor: kasik2 »

Jeśli już zdecydowaliście się na urządzenia na placu zabaw, to wybierzcie place zabaw drewniane . Jest to najlepszy materiał, który jest wytrzymały i dobrze się prezentuje. Ponadto, mniej podatny jest na uszkodzenia.
ODPOWIEDZ