Ochrona na posesję

Jak dbać o dom i ogród? Dzielmy się poradami, sposobami i trikami.
Awatar użytkownika
Grazyna-82
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2019, 15:44

Ochrona na posesję

Post autor: Grazyna-82 »

Witajcie, postanowiłam zamontować system monitoringu na terenie mojej posesji. Jaką firmę z Warszawy, która zajmuje się takimi zleceniami, możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
Prot
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2020, 1:28

Re: Ochrona na posesję

Post autor: Prot »

Sprawdź ofertę https://saippsecurity.pl/. Oferują monitoring, ale też ochronę fizyczną obiektów. W razie potrzeby bardzo szybko reagują. Mają świetnie przeszkolonych pracowników z dużym doświadczeniem z branży :)
Awatar użytkownika
remigiusz84
Posty: 63
Rejestracja: 02 cze 2020, 15:18

Re: Ochrona na posesję

Post autor: remigiusz84 »

W całej Polsce działa agencja ochrony https://www.securitas.pl/ My po całości jesteśmy zadowoleni z wyboru właśnie tej agencji, bo firma ma duże doświadczenie i w porządku stawki. Nam złożyli system alarmowy plus mamy też u nich monitoring wizyjny, taki zdalny, to fajna ekonomiczna metoda pozwalająca w przypadku alarmu zweryfikować czy sprawa jest poważana i stanowi zagrożenie a agencja ma wysyłać patrol interwencyjny. Nie płacimy za przyjazd do alarmu, który załączył np. silny wiatr. Warto się na to zdecydować, u nas doskonale się to sprawdza w praktyce, bo taka opcja pozwala na mniejsze koszty.
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: Ochrona na posesję

Post autor: Porion77 »

W firmie Atline można dostać różnego rodzaju komponenty wchodzące w skład zestawów systemów alarmowych nawet tego typu http://atline.pl/kategorie-oferta/zabet ... y-ochrony/. Udało mi się u nich znaleźć najbardziej konkurencyjną ofertę. Polecam.
ODPOWIEDZ