notariusz

Jak dbać o dom i ogród? Dzielmy się poradami, sposobami i trikami.
tomekŻ

notariusz

Post autor: tomekŻ »

Szukam dobrego notariusza z Łodzi lub okolic. Czy znajdziecie się jakiś którego możecie doradzić? Tylko sprawdzeni specjaliści.
mało

Re: notariusz

Post autor: mało »

Korzystaliśmy z pomocy notariusza przy opisywaniu ziemi, ale też gdy kupowaliśmy i sprzedawaliśmy nasze nieruchomości. Za każdym razem szliśmy w to samo miejsce do kancelarii notarialnej notariusza Teresy Lewińskiej w Szczecinie http://www.notariusz-lewinska.pl/obsluga-notarialna. To rzetelna osoba, ma korzystne stawki cenowe, szeroki zakres usług, zna się na tym, co robi, polecam ją serdecznie.
lińk

Re: notariusz

Post autor: lińk »

Dobrze jest mieć takiego sprawdzonego i rzetelnego notariusza. My wielokrotnie korzystaliśmy z usług kancelarii notarialnej Piotra Góreckiego https://www.notariusz-gorecki-bydgoszcz ... ialne.html w Bydgoszczy. To rzetelna osoba, ma szeroki zakres usług, byliśmy u niego, gdy sprzedawaliśmy nasze mieszkanie, ale też gdy musieliśmy sporządzić kilka ważnych dokumentów prawnych. Ceny ma korzystne, polecam.
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 186
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

Re: notariusz

Post autor: uperle »

Podczas kupna mieszkania postanowiliśmy, że notariusz Świdnica https://www.alfaswidnica.pl/ będzie dobrym rozwiązaniem. Jeśli macie kupować mieszkanie, to taka pomoc bardzo się sprawdza i warto z niej skorzystać, aby później nie mieć żadnych problemów związanym właśnie z kupnem.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 425
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: notariusz

Post autor: feel09 »

Pomoc i wsparcie notarialne to podstawa, która wymaga przede wszystkim skorzystania z pomocy osób, które znają się na tym temacie jak najlepiej jest to możliwe. Warto zatem skorzystać z pomocy osób, które mają przede wszystkim doświadczenie i wiedzę w danym temacie. Polecam skorzystać z pomocy i wsparcia https://notariusz-stawowa.pl/, którzy są przygotowanie w różnych aspektach.
EvaŚ1985

Re: notariusz

Post autor: EvaŚ1985 »

Ja korzystałam z pomocy kancelarii notarialnej w Warszawie na Ciołka https://www.notariusznawoli.com/czynnos ... o-spadkowe. Po śmierci mamy musieliśmy zrobić przekazanie spadku. Wszystko zostało zrobione tak jak powinno być , szybko i sprawnie.
SoniaŻ

Re: notariusz

Post autor: SoniaŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie kancelarii notarialnych to polecam zapoznać się z oferta tej kancelarii u Pani notariusz Magdaleny Chemperek-Kubić z Lublina https://notariuszlubelski.pl/kontakt/ . Kancelaria oferuję usługi notarialne w ramach obowiązujących przepisów prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego oraz zapewnia rzetelną obsługę.
Ardyń

Re: notariusz

Post autor: Ardyń »

Ja już od bardzo dawna korzystam z jednej kancelarii, bo jej usługi są kompleksowe i profesjonalne. Mieszkam w Raciborzu i miałem dużo problemów przy podziale majątku po śmierci rodziców, a KANCELARIA NOTARIALNA Agata Rabczuk - Agnieszka Raczek S.C. https://notariusze-raciborz.pl/kontakt/ świetnie wywiązała się ze swoich zadań. Ja dzisiaj mogę spać spokojnie, więc olecam wam ją śmiało.
~dżesika

Re: notariusz

Post autor: ~dżesika »

Widzę, że sporo osób podaje tutaj swoje polecenia, więc może i moje komuś się przyda. Jeśli ktoś ze Śląska poszukuje sprawdzonego notariusza to w Gliwicach jest świetna Kancelaria Notarialna, prowadzona przez notariusz Annę Mańka. Pani notariusz niezwykle profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy, dokładnie wszystko wyjaśnia, wnika w szczegóły, widać, że wie, co należy w danej sytuacji zrobić, jak ją rozwiązać. Niezależnie od tego, z jak skomplikowaną sprawą się do niej zgłosicie, będziecie mogli czuć się z nią pewnie i bezpiecznie, gwarantuję Wam to.
ginamó

Re: notariusz

Post autor: ginamó »

Notariusz https://notariusz-pedracki.pl/# zapewnił mi pomoc przy sporządzeniu testamentu. Taka pomoc była konieczna, aby na uczciwych zasadach podzielić mój majątek dla moich dzieci. Wszystko odbyło się w sposób całkowicie sprawny i profesjonalny, a przede wszystkim szybko. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami.
komórka

Re: notariusz

Post autor: komórka »

Czynności notarialne wykonane przez https://www.notariusztuszyn.pl/czynnosci-notarialne okazały się znakomitym wyborem. Sporządzony akt notarialny, sporządzenie poświadczenia i spisanie protokołów zostały zrealizowane perfekcyjnie. Kawał dobrej roboty, muszę przyznać! Zadania te zostały wykonane bardzo sprawnie.
ODPOWIEDZ