Kominek z piaskowca

Jak dbać o dom i ogród? Dzielmy się poradami, sposobami i trikami.
Awatar użytkownika
Zenobia-65
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2020, 2:13

Kominek z piaskowca

Post autor: Zenobia-65 »

Słyszeliście może o firmie Kamieniarstwo Pawlik? Od zawsze marzył mi się kominek z kamienia, a właśnie oni tworzą takie kominki z wykorzystaniem naturalnego piaskowca. Zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty.
Awatar użytkownika
Zdzisław83
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020, 7:01

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: Zdzisław83 »

Ja mogę polecić piaskowce.com. Rok temu zamawiałem od nich kamień na mur ogrodowy. Solidna jakość i fajny wygląd. Kontakt z firmą profesjonalny, nic dodać, nic ująć.
Awatar użytkownika
delma
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:35

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: delma »

Mam kominek opalany drewnem i bardzo sobie chwalę. Jeśli chodzi o zakup drewna, to ja zamawiam z dobrego składu http://www.drewnokominkowe.wroclaw.pl/ , zawsze przed sezonem zimowym. Takie drewno musi być odpowiednio suche. To niezwykle ważne.
Julwa46ł

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: Julwa46ł »

Czy taki kominek będzie pasował w pokoju z meblami z kolekcji https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-vox-spot? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
kawior
Posty: 32
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:04

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: kawior »

Sama mam taki kominek z piaskowca, jednak całość dopełniłam wkładem od Defro Home https://www.defrohome.pl/ . Dokładnie to model Impuls ME, który pod pasował mi idealnie ze względu na niewielką głębokość całości. To dość istotne przy wąskim salonie, ale teraz nie dość, że całość pasuje, to i wygląda elegancko.
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: Porion77 »

Polecam zakupy w firmie https://fainner.pl/kominki/. Mają bardzo bogatą ofertę i podchodzą do każdego klienta indywidualnie. Pomogli mi w wyborze odpowiedniego produktu, mając na uwadze styl mojego wnętrza.
grażka

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: grażka »

Ważne żeby taki kominek zgrywał się z aranżacją miejsca w którym się znajduje. Bardzo duże znaczenie ma również jakość materiałów i wykonanie. Jeśli drzwiczki kominkowe będą wam potrzebne to sprawdźcie sobie na www.ignif.com/drzwiczki-kominkowe/ jak przedstawia się oferta w tym temacie. Firma solidna pod każdym względem, doradzą we wszystkim.
Berezka

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: Berezka »

W domu rodzinnym mam taki klasyczny, ponadczasowy kominek z piaskowca. Kiedy my z mężem budowaliśmy dom, też chcieliśmy mieć kominek, ale postawiliśmy na taki w nowoczesnej wersji, pięknie wygląda. Jeśli jesteście z Wrocławia, polecam wam zamawiać drewno kominkowe ze składu http://www.drewnokominkowe.wroclaw.pl/oferujemy/drewno/ jakość i cena naprawdę na plus.
czekoladowamilkaa

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: czekoladowamilkaa »

Mi dzisiaj w oko wpadły bardzo ładne drzwiczki do kominka otwartego i chyba je zamówię. Wkład do kominka już mamy, podobnie jak całą resztę. Największy problem miałam z wyborem drzwiczek. U was też tak było czy od razu wiedzieliście jaki kominek chcecie?
ODPOWIEDZ