Drzwi stalowe?

Jak dbać o dom i ogród? Dzielmy się poradami, sposobami i trikami.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 141
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:11

Drzwi stalowe?

Post autor: maksik »

Jakie drzwi macie wejściowe do domu? Podobają mi się np. drzwi stalowe-na https://mikea.eu/product/linia-thermika-felc/ jest dostępny ciekawy model z wszystkimi zabezpieczeniami. Czy ktoś z Was może zdecydował się na drzwi stalowe i może podzielić się opinia jak się sprawdzają?
Awatar użytkownika
znina
Posty: 119
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:59

Re: Drzwi stalowe?

Post autor: znina »

O stalowych wiem tylko tyle, że mój znajomy ma takie drzwi i odradzał nam. Braliśmy pod uwagę wlaśnie stalowe albo aluminiowe. Byliśmy go odwiedzić i ocenić te drzwi, w rzeczywistości nie podobały nam się. Wybór padł na aluminiowe i tutaj mieliśmy już producenta z polecenia. Znajomy z innego miasta ma drzwi firmy ALUHAUS, opisywał nam swoje zadowolenie wysyłał zdjęcia. Jednak on zamawiał u siebie w mieście 300km od nas :D Ja weszłam sobie na stronkę internetową producenta i tak wyszukałam najbliższy nam salon. W naszym mieście były dwa, w których mogliśmy zobaczyć ofertę Aluhaus i zamówić. Wybraliśmy ten bliżej nas. Obsługa profesjonalna, realizacja sprawna. Drzwi dobrze osadzone, profesjonalny montaż ze strony salonu sprzedażowego. My jesteśmy zadowoleni z drzwi więc mogę polecić.
Awatar użytkownika
Herbata
Posty: 8
Rejestracja: 23 mar 2020, 11:26

Re: Drzwi stalowe?

Post autor: Herbata »

Ja akurat mam drzwi od http://oknoprim.com.pl/drzwi-pvc-aluminiowe-stalowe/ stalowe firmy Mar-Tom z kolekcji Simple Elegance. Bardzo polecam. Nie tylko są solidnie wykonane i dają poczucie bezpieczeństwa. Przede wszystkim działają też niezawodnie - wszystkie zamki i rygle. Ale też prezentują się elegancko i co ważne, świetnie izolują. W związku z tym nie nagrzewają się latem i nie wychładzają zimą. Dobra cena w stosunku do jakości i szybka realizacja zamówienia to też ogromne plusy. Sprawdź koniecznie!
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: Drzwi stalowe?

Post autor: polla »

ja też nie chciałabym, mieć takich stalowych drzwi w domu ( w firmie okej ale jednak w domu nie bardzo ;/). Dużo lepiej prezentują się drzwi wykonane z dobrego gatunkowo drewna :) a takie można zamówić u polskiego producenta Kris Drzwi :) kompleksowa oferta, niewygórowane ceny, bezproblemowy kontakt z producentem. Plus za terminową dostawę i szybki montaż :)
ODPOWIEDZ