Co sądzicie o domach pasywnych?

Jak dbać o dom i ogród? Dzielmy się poradami, sposobami i trikami.
Awatar użytkownika
Jakub_96
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 2:00

Co sądzicie o domach pasywnych?

Post autor: Jakub_96 »

Jakie jest Wasze zdanie na temat domów pasywnych? Dobre rozwiązanie, przyszłościowe, czy niepotrzebne gadżety?
Awatar użytkownika
Adam_98
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 22:11

Re: Co sądzicie o domach pasywnych?

Post autor: Adam_98 »

To zależy jak kto do tego podchodzi. Myślę że jak dom zaprojektiwany jest z pomysłem, rozważnie, to jest to świetne rozwiązanie. Kiedyś trafiłem na firmę zajmującą się budową takich domów http://www.tani-dom.com/. Oni właśnie też mają takie podejście.
Awatar użytkownika
Odeta-88
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 14:39

Re: Co sądzicie o domach pasywnych?

Post autor: Odeta-88 »

MI to się te domy inteligentne podobają, jak z filmów since-fiction!
Awatar użytkownika
Tagliato
Posty: 81
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:51

Re: Co sądzicie o domach pasywnych?

Post autor: Tagliato »

Niestety nie znam się na takim rozwiązaniu, ale niedługo odwiedzę biuro MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ , bo chciałabym obejrzeć projekty domów i zapytać o szczegóły zakupu. Wiele odpowiedzi na różne pytania związane z budowaniem można znaleźć też na ich blogu. Mają w ofercie bardzo dużo różnych propozycji architektonicznych i myślę, że jedną z nich wybiorę. Zależy mi, aby skorzystać jeszcze do 26 sierpnia z ich promocji -20% na każdy projekt.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2019, 17:37

Re: Co sądzicie o domach pasywnych?

Post autor: modny »

Domy pasywne moim zdaniem świetna sprawna, choć to sporo kosztuje niestety. Moim zdaniem jak ktoś planuje budowę domu to przyda się też ten temat Rodzaje kotłów grzewczych, pieców centralnego ogrzewania
Awatar użytkownika
haganka
Posty: 80
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:48

Re: Co sądzicie o domach pasywnych?

Post autor: haganka »

My na szczęście nie mieliśmy żadnych problemów podczas budowy. Na początku był problem z wyborem projektu, gdyż nasza działka jest wąska ale długa. Na szczęście trafiliśmy na projekty domów i udało mi się znaleźć wiele gotowych projektów domów,które wręcz zachwycają. Czy ktoś może kupował gotowy projekt od Archeton ?
ODPOWIEDZ