Brama i ogrodzenie

Jak dbać o dom i ogród? Dzielmy się poradami, sposobami i trikami.
Awatar użytkownika
radzimir-89
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2022, 16:26

Brama i ogrodzenie

Post autor: radzimir-89 »

Planujemy w końcu zrobić sobie właśnie ogrodzenie naszej posesji - bo mieszkamy już drugi rok, a nadal jeśli chodzi ogrodzenie, to mamy najtańszą "siatkę", które nie jest ani estetyczna, ani w żaden sposób nie chroni naszego domu;) Dlatego planujemy nowe ogrodzenie i bramę automatyczną. W grę wchodzi automatyka do bram przesuwnych, możecie mi polecić firmę?
vojtek

Re: Brama i ogrodzenie

Post autor: vojtek »

Hej,
a na jaki rodzaj ogrodzenia się zdecydowałeś? Podobnie jak Ty mam starą, brzydką siatkę, zardzewiałą , bardzo nieestetyczną. Najbardziej skłaniam się ku nabyciu paneli ogrodzeniowych od firmy Pekabet, która oferuje takie panele z wzorami wycinanymi techniką laserową, wykonane z wysokogatunkowej stali. Wyglądają zjawiskowo, montaż też nie powinien przysporzyć mi problemów. Niemniej jednak chciałbym wiedzieć czy ogrodzenia panelowe posiadają też jakieś wady? Czy pod jakimś względem mogą okazać się mało praktyczne?
Pallo

Re: Brama i ogrodzenie

Post autor: Pallo »

Jeśli chodzi o solidne i świetnie prezentujące się ogrodzenia to z mojego doświadczenia wynika ze na pewno firma https://polbram.eu/ jest warta pod tym wzgledem uwagi. My postawiliśmy rok temu na ich ogrodzenie i bardzo dobrze wygląda
ODPOWIEDZ