Wypoczynek do domu

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Nora_83
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2019, 10:09

Wypoczynek do domu

Post autor: Nora_83 »

Cześć, jaki sklep internetowy z wyposażeniem do domu polecacie? Chciałabym przede wszystkim wymienić wypoczynek, czyli fotele i stolik.
Awatar użytkownika
Gryzelda1977
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2020, 21:31

Re: Wypoczynek do domu

Post autor: Gryzelda1977 »

Bardzo polecam domyou.pl. Mają dobrej jakości produkty w świetnych cenach. Mnie ujęli swoimi fotelami uszakami. Są przepiękne i fantastycznie prezentują się w salonie :)
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 81
Rejestracja: 22 lip 2019, 20:46

Re: Wypoczynek do domu

Post autor: vojtas »

W Indelo znajdziesz i designerskie meble i fajne dodatki. Robiłem zakupy tam już nie raz, m.in. w zakresie tzw. wypoczynku właśnie. Zdecydowałem się na praktyczną rozkładaną sofę i miękkie pufy a do tego eleganckie, ozdobne poszewki Eurofirany na poduszki, które od dawna miałem w salonie. Nowe meble i tekstylia domowe wspaniale odmieniły pokój dzienny. Przyjemnie teraz jest tam przebywać, relaksować się czy gościć przyjaciół.
Awatar użytkownika
promyczek
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 10:20

Re: Wypoczynek do domu

Post autor: promyczek »

Wypoczynek w salonie to podstawa dlatego też tak powinniśmy dobierać meble aby móc w salonie wypocząć i nie tylko. Moja sąsiadka jakiś czas temu kupowała meble do salonu w tym sklepie https://www.edinos.pl/szukaj?fraza=salon&c2=salon i tak sobie myślę, że może warto zainwestować w takie lepszej jakości mebli. Takie meble przynajmniej wystarczą nam na wiele lat, bo są solidnie wykonane no i przy tym bardzo gustowne
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Wypoczynek do domu

Post autor: bongu »

Zazwyczaj w domu mamy małe remonty jeśli mamy urlop. Ostatnio kupiliśmy fototapety do salonu https://uwalls.pl/fototapety-do-salonu/ aby go bardziej ożywić i to się udało. Mało gdzie można kupić taki ładne tapety za taką super cenę.
ODPOWIEDZ