Wyjazd do pracy za granicą

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 76
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:21

Wyjazd do pracy za granicą

Post autor: kasiunia »

Czasami bywa tak , że trzeba podjąć ta decyzję o wyjeździe do pracy za granicą.Tak właśnie wyjechał mój szwagier właśnie do pracy w Holandii.Dzięki agencji pracy In Person - https://inperson.pl/ wyjazd okazał się bardzo bezpieczny.To bardzo ważne jak agencja załatwia nie tylko sama pracę ale też ubezpieczenie czy nawet zakwaterowanie.Wszystko odbyło się w najlepszym porządku i szwagier jest już w domu. pzdr
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Wyjazd do pracy za granicą

Post autor: Iza »

Też ostatnio zastanawiam się nad takim wyjazdem do pracy za granicę . Nie wiem tylko, jaki kierunek obrać. Jak sądzicie, czy Austria będzie dobrym wyborem? Widziałam ostatnio sporo ofert pracy w tym kraju na stronie https://www.pracujwunii.pl/oferty-pracy ... 0/austria/ I zastanawiam się, czy nie byłoby warto z nich skorzystać. Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Loliczko
Posty: 112
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:56

Re: Wyjazd do pracy za granicą

Post autor: Loliczko »

A jak się zapatrujesz na wymienianie walut potem? Masz już jakiś plan? Jak coś to dobre kursy na https://www.gieldawalut.com/ mają i do tego masz dostęp i możliwość wymiany pieniędzy całą dobę, przez cały rok

bramy wjazdowe słupsk
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 309
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Wyjazd do pracy za granicą

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Gdy ja chciałam wyjechać za granicę do pracy, to szukałam różnych ofert na stronie portali ogłoszeniowych. Coś podobnego, do tej strony : https://homefree.eu/pl Udało mi się wtedy tam trafić na interesującą propozycję, z dobrym zarobkiem, zakwaterowaniem itd :)
Awatar użytkownika
aska
Posty: 160
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:44

Re: Wyjazd do pracy za granicą

Post autor: aska »

Też rozważam wyjazd za granicę do pracy. Niestety w Polsce trudno znaleźć dobrze płatną pracę, a szukam już od dłuższego czasu. Koleżanka ma znajomą agencję, więc nie powinno być z tym żadnego problemu. Natomiast z tego co wiem, to ważne jest potem to, aby odpowiednio się rozliczyć z podatku (w każdym kraju to wygląda inaczej). Podobno firma https://all-tax.pl/ specjalizuje się w takiej pomocy. Korzystaliście już z ich usług?
Awatar użytkownika
trener
Posty: 47
Rejestracja: 11 sie 2019, 20:47

Re: Wyjazd do pracy za granicą

Post autor: trener »

Sporo osób o tym myśli. Jednak wyjazd w celu zarobkowym nie jest łatwy. Jedziesz sam bez rodziny, przyjaciół do obcego miejsca. Dla mnie taka opcja jest możliwa tylko wtedy, gdy zabieram rodzinę ze sobą. Jak na razie szukam zatrudnienia w kraju. Codziennie przeglądam portal z ogłoszeniami o pracę https://dompracy.pl/ i mam nadzieję na szybkie jej znalezienie. Mamy wprawdzie oszczędności, ale szkoda je przejadać.
Awatar użytkownika
Nakyoj
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2020, 17:37

Re: Wyjazd do pracy za granicą

Post autor: Nakyoj »

Mam w rodzinie przypadek, gdzie człowiek zostawił wszystko i wyjechał, bo tu mimo pracy od rana do wieczora wciąż nie mógł sobie na wiele rzeczy pozwolić. Wyjechał do Anglii, zrobił kurs na koparkę w Empire Training Services, podszkolił język i stwierdził, że nie planuje wracać do kraju, bo mu tam dobrze.
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Wyjazd do pracy za granicą

Post autor: neverland »

czy wyjazd jest konieczny? dzięki stronie https://medbra.in/ można znaleźć bardzo fajną pracę w branży medycznej sami też powinniście zajrzeć sobie na wszystkie dostępne oferty, bo może się okazać że coś się ciekawego dla was znajdzie
Eroś

Re: Wyjazd do pracy za granicą

Post autor: Eroś »

Ja zdecydowałem się wyjechać na pracę za granicą, a dokładnie mój kierunek pracy to Holandii, a pomogła mi w tym agencja pracy https://hollandcontracting.pl/ Miałam wiele obaw, ale zupełnie nie potrzebnie. Agencja we wszystkim mi pomogła jak również załatwiła wszystkie formalności, także zdecydowanie mogę Wam ich polecić i spróbować swoich sił w pracy w innym kraju.
ODPOWIEDZ