Serwis instalacji HVAC

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Lilu

Serwis instalacji HVAC

Post autor: Lilu »

Witam Was moi Drodzy,

Czy ktoś z Was zna może dobrą firmę która świadczy usługi serwisowe instalacji HVAC. Mam tutaj konkretnie na myśli serwis wentylacji mechanicznej. W biurze mamy z tym ogromny problem. Nie dość że niesie się dużo kurzu, to w praktyce rekuperator wydaje dziwne, dość niepokojące dźwięki. Byłoby też super jakby znaleźć kogoś od klimatyzacji... Ta nieco śmierdzi grzybem... Biuro mieści się w centrum Katowic, a ze względów finansowych raczej szukamy firmy lokalnej, żeby nie płacić extra za dojazd..
AntekKatowice

Re: Serwis instalacji HVAC

Post autor: AntekKatowice »

Hej!

Spróbuj skontaktować się z Ventix Serwis. To jest firma, która świadczy serwis instalacji HVAC na mega wysokim poziomie. Myślę, że będziesz bardzo zadowolona, bo mimo iż są z Jaworzna to nie pobierają opłaty za dojazd. Ich oferta obejmuje wspomniany przez Ciebie serwis wentylacji, jak również serwis klimatyzacji i: Innymi słowy - są w stanie naprawić lub zamontować wszystkie instalacje, które mieszczą się w pojęciach: wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie. Wiem, bo u nas najpierw ta firma wdrażała instalacje, a teraz prowadzi serwis gwarancyjny. Wszystko śmiga jak należy, więc pewnie szef będzie z nimi podpisywać umowę na serwis pogwarancyjny.
ODPOWIEDZ