Rozwijające szkolenia

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Rozwijające szkolenia

Post autor: Zefir »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korzystaniem z dodatkowych szkoleń by sama jeszcze bardziej się rozwijam. Widziałam, ze pojawia się wiele różnych miejsc do ktorych warto sie zgłosić. Z tego co czytałam tutaj https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , można znaleźć kilka zdecydowanie wartościowych szkoleń. Wy z jakich korzystacie?
Awatar użytkownika
opalona
Posty: 34
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:32

Re: Rozwijające szkolenia

Post autor: opalona »

Warto zajrzeć sobie na stronę https://hrsensor.pl/. Oni mają w swojej ofercie duży wybór różnych szkoleń. Mnie najbardziej zainteresowały szkolenia z zakresu HR bo właśnie w tej branży pracuję.
Awatar użytkownika
zoi77
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:46

Re: Rozwijające szkolenia

Post autor: zoi77 »

Z pewnością jeżeli chodzi o rozwijające szkolenia dla dentystów to znajdziecie tutaj https://szkolenia-dla-dentystow.pl/terminy-szkolen/ ciekawe propozycje. Możecie sobie sprawdzić dokładnie w jakim miejscu, gdzie odbędą się poszczególny kursy w danym zakresie. Macie tam ich dokładny terminarz.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Rozwijające szkolenia

Post autor: Iza »

A jakie szkolenia warto zapewnić Waszym zdaniem pracownikom w firmie? Czy szkolenia z zakresu przepisów RODO związanych z ochroną danych osobowych mogą się według Was przydać? Czytałam o nich ostatnio na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych i wydaje mi się, że taka wiedza mogłaby się okazać całkiem przydatna. A Wy co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ