Remont mieszkania

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Raspa
Posty: 155
Rejestracja: 18 gru 2019, 14:20

Remont mieszkania

Post autor: Raspa »

Słuchajcie, jak obliczyć koszty remontu mieszkania? Zdaję sobie sprawę z tego, że zawsze jest tak, że wychodzi drożej, niż sobie zakładaliśmy, jednak wierzę, że mniej więcej uda mi się te koszty oszacować. Wiem, że sporo artykułów budowlanych i wykończeniowych kupię w dobrej cenie w hurtowni Chle-Mar https://chle-mar.pl/pozostałe=promocja/ ... 2?seaAdv=1 bo mam do nich zaufanie. Ale ogólne koszty remontu, mam jakoś liczyć od metra? Chodzi o całkowity remont starego mieszkania.
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: Remont mieszkania

Post autor: Porion77 »

Gdybyście poszukiwali w Gnieźnie dobrych speców od remontów, to zdecydowanie polecam usługi firmy Real Bud Kiełczewskiego Krzysztofa. Ekipa super fachowców, działających dokładnie i terminowo. Usługi są wykonywane sumiennie i w niewygórowanej cenie, a efekty pierwsza klasa.
Awatar użytkownika
Tamaris
Posty: 81
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:41

Re: Remont mieszkania

Post autor: Tamaris »

Raz na jakiś czas potrzebny jest remont mieszkania. Wiadomo, że trzeba odświeżyć, poza tym style też się zmieniają więc warto iść za modą. Ja przy ostatnim remoncie zdecydowałam się na montaż takich mat wygłuszających https://www.bitmat.pl/mata-butylowa , bo niestety mieszkam w bloku i strasznie było słychać co dzieje się u sąsiadów. Maty super wyciszają, w końcu nie muszę żyć życiem toczącym się za ściną.
Awatar użytkownika
serwisant
Posty: 67
Rejestracja: 16 lip 2020, 13:30
Kontakt:

Re: Remont mieszkania

Post autor: serwisant »

Jeśli jest do wykonania remont, to do najczęstszych prac które są do wykonania gdy mamy na myśli remont mieszkania są: malowanie, tynki, układanie płytek, układanie paneli, układanie płytek oraz montaż płyt kartonowo - gipsowych. Często trzeba się mocno postarać, aby znaleźć porządną firmę która wykona dla nas zlecone prace. Należy pamiętać, że niska cena nie powinna ani nie może być jedynym kryterium przy wyborze wykonawcy. Warto się postarać zdobyć dojście do poprzednich prac wykonanych przez daną firmę. A jeśli mamy do wykonania instalacje sanitarne lub instalacje elektryczne to szczególną uwagę powinniśmy przywiązać do ewentualnych uprawnień, jakie nasz potencjalny wykonawca powinien posiadać. Bezpieczeństwo - poza jakością, decydując się na usługi budowlane powinno być kwestią priorytetową przy wykonywaniu jakichkolwiek prac remontowych. Przy jeszcze poważniejszych zleceniach jak np. ocieplenie elewacji czy budowa domu należy zwrócić uwagę na standardy pracy danej firmy. Należy przygotowac sobie listę nurtujących nas pytań i bez zastanowienia o wszystko wypytać. Uczciwy wykonawca nie będzie miał żadnych oporów przed wytłumaczeniem nam wszystkich istotnych i nurtujących nas zagadnień.
http://budowa-remonty.xlx.pl/
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Remont mieszkania

Post autor: bongu »

Jeśli zastanawiacie się nad tym jakie panele podławe wybrać, to ja od siebie zachęcam do zakupu tych https://podlogi24.net/premium-floor-887 ... _7305.html są naprawdę super i dobrze wyglądają we wnętrzu.
ODPOWIEDZ