Powietrze w firmie ?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Dangerka
Posty: 49
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:36

Powietrze w firmie ?

Post autor: Dangerka »

A czy te filtry węglowe do firmy przemysłowej są Waszym zdaniem dobrym wyjściem http://www.zdpwa.com.pl/systemy-filtrac ... y-weglowe/ ? Ja się właśnie bardzo poważnie nad taką możliwością zastanawiam.
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Powietrze w firmie ?

Post autor: agis »

Przede wszystkim radzę zerknąć sobie tutaj https://www.cozadzien.pl/styl-zycia/pyl ... owie/63743 i poczytać czym tak naprawdę oddychamy. Jest to niewątpliwe straszne, bo wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że każdego dnia wdychają różne substancje, które negatywnie wpływają na ich stan zdrowia. Są też często przyczyną wielu chorób. Właśnie dlatego warto się odpowiednio zabezpieczyć.
Awatar użytkownika
Mosia
Posty: 223
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Powietrze w firmie ?

Post autor: Mosia »

Trzeba zadbać o to aby oczyszczanie powietrza w miejscu pracy było na jak najwyższym poziomie. Firma AirDog oferuje takie dobrej jakości oczyszczacze ze skutecznymi filtrami zatrzymującymi kurze,pyłki,bakterie czy grzyby. W domu warto także mieć taki sprzęt, a szczególnie osoby ze skłonnościami do alergii i astmatycy. Dobra jakość powietrza wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie.
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Powietrze w firmie ?

Post autor: neverland »

Powietrze powinno być wszędzie dobre, nie tylko w firmie ale również na zewnątrz. I powinniśmy więcej zwracać uwagi na to jak dbamy o powietrze. Bardzo fajny portal ostatnio znalazłam https://smogowicze.pl/ - tutaj dużo informacji odnośnie smogu i walki z nim. Polecam
ODPOWIEDZ