Polecana firma budowlana

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Mela
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:41

Polecana firma budowlana

Post autor: Mela »

Witam! Jaką firmę budowlaną polecacie? Słyszałem wiele dobrego na temat Clever Link. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym wykonawcą? Co wiecie na jego temat?
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 50
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:45

Re: Polecana firma budowlana

Post autor: Bartek »

Moim zdaniem firma Clever Link to naprawdę dobry wykonawca. Wykorzystuje własny sprzęt oraz wykonuje swoje prace szybko i estetycznie. Cieszę się, że nawiązałem współpracę z tą firmą.
Awatar użytkownika
BeataBeata41
Posty: 39
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:13

Re: Polecana firma budowlana

Post autor: BeataBeata41 »

Jeżeli mamy własną firmę budowlaną to polecam zapoznać sie z oferta firmy https://www.ramirent.pl/, która oferuję wynajem sprzętu budowlanego. Firma oferuję wynajem rusztowań, elektronarzędzi, kontenerów budowlanych. Firma posiada również pilarki, piły, wiertnice a nawet cykliniarki.
Awatar użytkownika
85Mich
Posty: 39
Rejestracja: 30 paź 2019, 11:36

Re: Polecana firma budowlana

Post autor: 85Mich »

Dobra firma budowlana to podstawa ale do pewnych działań specjalistycznych potrzebujemy fachowców. Ja potrzebowałem ekipy do wykonania ścianek działowych do sanitariatów i zamówiłem takie wykonanie u firmy https://sanipol.pl/.
ODPOWIEDZ