Pokój dziecka - inspiracje

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
tomuś

Pokój dziecka - inspiracje

Post autor: tomuś »

Chciałbym zmienić pokój dziecka - macie jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
mksi898
Posty: 220
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:25

Re: Pokój dziecka - inspiracje

Post autor: mksi898 »

Bardzo dużo pomysłów na aranżację całego pokoju to ma akurat moje dziecko, no ale jak to dziecko, pomysły nie zawsze są takie, jak powinny być. Sama też dużo myślę i nad wszystkim się zastanawiam i chciałabym dla dziecka wybrać łóżko ze zjeżdżalnią. Słyszeliście o czymś takim? Dla mnie byłaby to świetna opcja z tego względu, że dziecko wygodnie wychodziłoby z łóżka piętrowego, no i byłaby zabawa. Jeśli się zaciekawicie, to na stronie http://e-lubieto.pl/czy-lozko-ze-zjezdz ... ry-pomysl/ o takim łóżku przeczytacie.
Awatar użytkownika
lovyn
Posty: 59
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:46

Re: Pokój dziecka - inspiracje

Post autor: lovyn »

Pewnie meble trzeba by było wymienić. Albo chociaż pomalować ściany czy też nakleić fajną fototapetę. Poza tym może pufy do siedzenia kup? W sklepie https://fayne.pl/ takie znajdziesz.
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Pokój dziecka - inspiracje

Post autor: bongu »

U nas córka do pokoju wybrała piękne fototapety ptaki, które zamówiliśmy dla niej w sklepie https://uwalls.pl/tapety-ptaki/ Teraz czekamy tylko na naklejenie tej fototapety, ale jest naprawdę super.
Awatar użytkownika
Majolika
Posty: 56
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:29

Re: Pokój dziecka - inspiracje

Post autor: Majolika »

Wygodne materace, ładne łóżeczka, pościele czy baldachimy kupicie w sklepie internetowym https://www.senmalucha.pl/pl/c/Posciele-dzieciece/30 Mają tam super rzeczy, ładne i porządnie wykonane z dobrych materiałów, także długo będą wam służyć. Dodam, że sklep szybko realizuje zamówienia.
oluśka

Re: Pokój dziecka - inspiracje

Post autor: oluśka »

Moim zdaniem dobrym wyborem do pokoju będzie dziecięcy dywan w sowy Jest to dywan w ładnych kolorach rożowym i niebieski. Prostokatny, tkany maszynowo. Wyprodukowany w Turcji. Mi ten dywan się bardzo podoba. Będzie ładnym uzupełnieniem dekoracji w pokoju.
ODPOWIEDZ