Piękne świece do salonu

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Nezumi
Posty: 36
Rejestracja: 25 sty 2019, 14:07

Piękne świece do salonu

Post autor: Nezumi »

Serdecznie polecam sklep internetowy ze świecami MarkoweŚwiece.pl – kupisz w nim najlepsze świece znanych firm. Świece są dostępne w różnych rozmiarach – najmniejszym, średnim i dużym.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Piękne świece do salonu

Post autor: Iza »

Ja bardzo lubię świece zapachowe i mam ich w całym domu całkiem sporo. Ostatnio zamówiłam sobie przez internet świecę woodwick humidor, jest naprawdę fantastyczna :)
Awatar użytkownika
BaBka
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:57

Re: Piękne świece do salonu

Post autor: BaBka »

Natknąłem się już wcześniej na tego typu propozycję. Jak najbardziej warto z tego korzystać.
Zapomnijcie o oczekiwaniach. Po prostu bądźcie. Bo tylko wtedy macie szanse być kimś wspaniałym.
Awatar użytkownika
xerxes
Posty: 85
Rejestracja: 24 cze 2020, 23:22

Re: Piękne świece do salonu

Post autor: xerxes »

świece sojowe i z wosku pszczelego są najlepsze, innych lepiej nie używać
Łukaszek

Re: Piękne świece do salonu

Post autor: Łukaszek »

Moja żona ostatnio znalazła taką ofertę tu https://www.bee.pl/pomysly-na-zapachy-swiat-a-668.html Są tu nie tylko świece, ale też olejki zapachowe. Tą ofertę przygotowana z myślą o świętach. Ale przypuszczam że i w dni powszednie warto z nich korzystać. Mam nadzieję że znajdziecie odpowiednie propozycję dla siebie.
Seśka

Re: Piękne świece do salonu

Post autor: Seśka »

No to ze swojej strony zdecydowanie tutaj mogę polecić Wam, świetne Zestawy Świec Zapachowych od marki CocoWick w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm obsługi, świetne propozycje zapachowe i jednocześnie także gotowe zestawy na prezent. Na przykład można w fajnej cenie skompletować sobie Zestaw 4 świec sojowych CocoWick. Wybór jest mega, a poza tym super wyglądają w takiej łupinie kokosa :)
jatu

Re: Piękne świece do salonu

Post autor: jatu »

Nie bardo przepadam za świcami w salonie. Ale może zainteresuje was ta oferta tu https://nietylkofiranki.pl/181-zaslony- ... e-laserowo Szczerze to pierwsszy raz spotkałam się z zasłonami wycinanymi laserowo. A muszę przyznać że są bardzo eleganckie. Co jedna oferta to ładniejsza. Może jednak i was zainteresuje ta propozycja.
ODPOWIEDZ