Osiedle domków pod Warszawą

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Teodor_96
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2021, 18:52

Osiedle domków pod Warszawą

Post autor: Teodor_96 »

Kto z was chciałby mieszkać na ekskluzywnym osiedlu pod Warszawą? Przyznam się wam, że dom jednorodzinny Rusiec to coś, co i mnie kusi od dłuższego czasu. Wystarcz przejrzeć zdjęcia i już ma się ochotę rzucić wszystko, żeby jak najszybciej tam zamieszkać. Zgodzicie się ze mną?
jakubdąbek

Re: Osiedle domków pod Warszawą

Post autor: jakubdąbek »

Mi zdecydowanie najbardziej przypadły do gustu nowe mieszkania zalew zemborzycki. W końcu kto z nas nie chciałby mieszkać w luksusowym mieszkaniu z widokiem na malowniczy, piękny zalew i resztę natury? Czekam aż skończy mi się umowa wynajmu na obecne mieszkanie i planuje się przenieść.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: Osiedle domków pod Warszawą

Post autor: mazajka »

Różne opcje co do zamieszkania rozważaliśmy z mężem jeśli chodzi o Warszawę i okolice, domki również. W sumie czy mieszkanie czy dom ma swoje plusy. Zależy co kto woli. Ostatecznie wybraliśmy spore mieszkanie w Warszawie. O domek to trzeba samemu dbać, my często wyjeżdżamy. A tak jak mamy mieszkanko na fajnym osiedlu to też mamy zarządcę nieruchomości http://www.per-modum.pl/ i to on o wszystko dba. Nie trzeba o niczym pamiętać, jest zawsze dopilnowane i zrobione. Zarządca na 6+.
Żacik

Re: Osiedle domków pod Warszawą

Post autor: Żacik »

Wspominacie tutaj o zarządcy nieruchomości. Sam ostatnio szukałem i okazało się to wcale nie takie proste jak na początku się wydawało. Aczkolwiek udało się trafić na bardzo dobrą firmę ze Szczecina - http://kupiec-zarzadca.pl/ Naprawdę fachowcy w tej branży
ODPOWIEDZ