odzież medyczna

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
jadwiśka

odzież medyczna

Post autor: jadwiśka »

Dobra odzież medyczna powinna być funkcjonalna i wytrzymała. Przy zakupie takiej cenię sobie wygodny krój, odpowiedni materiał, który nie chłonie wilgoci, a także nie spiera się zbyt szybko w wysokiej temperaturze. Zawsze w dobrą odzież medyczną zaopatruję się w tym sklepie https://www.uniformix.pl/pol_m_Odziez-m ... A-114.html można tu znaleźć bardzo szeroki wybór asortymentu
wituś

Re: odzież medyczna

Post autor: wituś »

Odzież medyczną bardzo trudno się pierze i trzeba bardzo uważać by nie zniszczyć jej w czasie prania. Najlepiej oddać ja do pralni wodno-chemicznej tu https://www.pralnia-warszawianka.pl/ To bardzo solidna pralnia i na pewno nic nie będzie uszkodzone, źle doprane. Ta pralnia też prasuje powierzone jej rzeczy. Nawet możecie umówić się telefonicznie i oni osobiście odbiorą pranie w wyznaczonym terminie.
piłka

Re: odzież medyczna

Post autor: piłka »

Ważnym elementem ubioru medyka jest obuwie medyczne. Tyle godzin na nogach potrafi naprawdę zmęczyć stopy. Ja pracuję nawet po 48 h, więc jest nie raz ciężko. Obuwie medyczne kupuję zawsze tutaj https://obuwiemedyczne.eu/pl/c/Damskie- ... edyczne/13 . Wygodnie i komfortowo się czuję. Mam od nich 3 pary na zmianę.
ODPOWIEDZ