Najlepsza kawa

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
cecyl1991
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2020, 0:13

Najlepsza kawa

Post autor: cecyl1991 »

Cześć! Są tu jacyś kawosze? Założę się, że są, więc proszę was o polecenie mi sprawdzonego sklepu z dobrej jakości kawą ziarnistą. Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Ryszarda-81
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2020, 9:52

Re: Najlepsza kawa

Post autor: Ryszarda-81 »

Moim ulubionym sklepem z kawą jest zdecydowanie upcafe.pl. Kupisz u nich też ekspresy i akcesoria takie jak spieniacze do mleka. Co do samej kawy to jest przepyszna, świeżo palona w ich palarni, dostępna w wielu wariantach smakowych. Polecam :)
Awatar użytkownika
dominajka
Posty: 72
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:27

Re: Najlepsza kawa

Post autor: dominajka »

Dobrze sie sprawdza taki mini ekspres do kawy - praktyczny, bo zajmuje malo miejsca, a jednym przyciskiem mozna przygotowac naprawde fenomenalna kawe :)
Awatar użytkownika
Mosia
Posty: 223
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Najlepsza kawa

Post autor: Mosia »

Wazny jest takze sposob jej mielenia i parzenia.. Obydwie jednak decyduja o ostatecznym smaku kawy naszych kubkach. Ja przekonalam sie o tym przy okazji gdy oddalam do serwisu swoj stary ekspres - wrocil do mnie wrecz nowy - usterka zostala wyeliminowana a sprzet zostal dokladnie oczyszczony. I znow ciesze sie pyszną kawą Dobrze znac taki porządny serwis ekspresów do kawy
Awatar użytkownika
Mosia
Posty: 223
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Najlepsza kawa

Post autor: Mosia »

:)
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 140
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:36

Re: Najlepsza kawa

Post autor: Liliana »

Ja jestem także tego zdania że najlepsza kawa jest właśnei z ekspresu :) Cały proces kawy możemy znacznie ukrócić dzięki korzystaniu z dobrej jakości kapsułek do kawy np dolce gusto a tu można zakupić takie kapsułki. Mamy tutaj jeszcze do wyboru między innymi kapsułki Italico, Lavazza,Nespresso czy także kawę w ziarnach. Także każdy znajdzie tutaj coś dla siebie aby móc zaparzać aromatyczną kawę :)
ODPOWIEDZ