MG Projekt

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
zorza
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:30

MG Projekt

Post autor: zorza »

Dzień dobry,
jestem na tym forum od jakiegoś czasu, doradzam jak tylko mogę i prosiłabym teraz o pomoc. Udało nam się z mężem w końcu zebrać troszkę gotówki, kupić działkę, a teraz i dostać kredyt na poczet własnego miejsca na ziemi. Problem polega na tym, że niestety, ale nie możemy się zdecydować na projekt. Mi się podobają od MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ . Jak oceniacie to biuro ?
Awatar użytkownika
absola
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:16

Re: MG Projekt

Post autor: absola »

Są w porządku, rysunki się nie rozmijają z wyliczeniami, masz w standardzie pomoc zapewnioną i dobre wykonawstwo. Także oni na pewno nie działają wbrew klientowi. A do tego mają często promocje na swoje rysunki.
Awatar użytkownika
polkis
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:55

Re: MG Projekt

Post autor: polkis »

Tak, co do promocji to się zgadzam. Czasem jedna goni następną, ale to tylko świadczy o tym, że zależy im na klientach, a nie pełnej sprzedaży, która tak naprawdę tylko im portfele by nabijała. Zanim się zdecydowałem na projekt o nich, dokładnie ich prześwietliłem. Dobrze wykonują prace, nie ma żadnych niedomówień w projektach. Wyliczenia się w pełni zgadzają.
ODPOWIEDZ