Lampa w nowoczesnym stylu

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Zdzisława
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2021, 16:11

Lampa w nowoczesnym stylu

Post autor: Zdzisława »

Jakie lampy podobają wam się najbardziej? Ja zawsze lubiłam te bardziej kolorowe lub ozdobne, dlatego dość szybko wpadły mi w oko lampy wiszące 3D. Mogą stanowić naprawdę super dekorację pomieszczenia, mam rację?
ciućka

Re: Lampa w nowoczesnym stylu

Post autor: ciućka »

Mi bardzo podobają się takie - https://zona-design.pl/lampa-svart-czarny-117824-s.html w loftowym stylu. W ogóle taki styl w mieszkaniu planuje zrobić, przy kolejnym remoncie. Teraz częściowo go wprowadzam, ale czeka mnie trochę większy remont i wydaje mi się ze na taki padnie wybór. A takie lampy nie dość że fajne, to jeszcze solidne.
gęsinka

Re: Lampa w nowoczesnym stylu

Post autor: gęsinka »

Moim zdaniem odpowiednio dobrane lampy są optymalne do wnętrza. Pamiętam, że szukałem mojej idealnej lampy do salonu. Po kilku dniach przeszukiwania strony sklepu https://www.lunatic.com.pl w końcu go znalazłem. To wymarzona lampa dla mojego wnętrza. Bardzo udane zakup, nic tylko się cieszyć
Małgosia

Re: Lampa w nowoczesnym stylu

Post autor: Małgosia »

Ja ostatnio zastanawiam się nad kupieniem lamp ulicznych led. Zamontowałabym je w drodze nad staw za domem. Myślę, że to byłoby ciekawe i dość nietypowe rozwiązanie, a takie właśnie lubię najbardziej. Ciekawe tylko co na to powie mój mąż... Według niego zbyt dużo wymyślam. A co wy sądzicie o takim rozwiązaniu?
Loluś

Re: Lampa w nowoczesnym stylu

Post autor: Loluś »

Hej. Chciałabym was zapytać, czy myślicie że lampy sufitowe sprawdzam się w pokoju u dziecka? Nie chce, żeby były jakoś bardzo długie, aczkolwiek bardzo mi się to podoba i nawet znalazłam sobie kilka wstępnych propozycji. Dajcie znać co uważacie, liczę na wasze podpowiedzi.
ODPOWIEDZ