Kwitnąca herbata

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 342
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Kwitnąca herbata

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Cześć

Ostatnio zainteresowałam się tematem herbaty i postanowiłam, ze poszukam jakiś nowych smaków. I tak przez przypadek trafiłam na stronę : nianling.pl gdzie odkryłam co tak naprawdę oznacza kwitnąca herbata Cały proces jej przygotowywania to czysta magia. Sprawdźcie sami.
Awatar użytkownika
pamela66
Posty: 186
Rejestracja: 04 paź 2019, 8:56

Re: Kwitnąca herbata

Post autor: pamela66 »

wygląda fajnie, nigdy nie miałam takiej herbaty :) moja drewniana skrzynka na herbatę jest cała zapełniona torebkami z herbatą czarną, zieloną i białą w różnych smakach, ale na pewno się skuszę :)
aliśka

Re: Kwitnąca herbata

Post autor: aliśka »

Prawda jest taka, że nie powinien się dla nas liczyć wygląd herbaty, ale jej właściwości. To jest podstawa. Właśnie dlatego tak popularna jest herbata z czerwonokrzewu. Wspomaga odchudzanie, spowalnia starzenie oraz ma działanie przeciwnowotworowe, ale to tylko niektóre jej właściwości. Warto sobie poczytać na jej temat. Być może was zainteresuje, okaże się, że spełnia wasze potrzeby i zaczniecie ją regularnie pić.
tuśka

Re: Kwitnąca herbata

Post autor: tuśka »

A tutaj https://coteca.pl/blog/aktualnosci/herb ... oibos.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem ciekawy artykuł na temat herbaty z czerwonokrzewu. Być może nie wygląda ona tak magicznie jak ta kwitnąca, ale ma wiele różnych właściwości, które na pewno zainteresują wielu z was. Przede wszystkim wspomaga ona odchudzanie. Poza tym dzięki niej można zadbać o swoją skórę. Spowalnia ona także procesy starzenia.
ODPOWIEDZ