Jak często wymienia się krzesła w mieszkaniu?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Tipsy
Posty: 77
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:45

Jak często wymienia się krzesła w mieszkaniu?

Post autor: Tipsy »

Jak często wymienia się krzesła w mieszkaniu?
Dopiero jak się zniszczą totalnie, czy są tu jakies inne zasady?
Jak do takich remontów małych podchodzicie?
Awatar użytkownika
Bzik
Posty: 96
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:40

Re: Jak często wymienia się krzesła w mieszkaniu?

Post autor: Bzik »

Myślę, że nie istnieje żadna czasowa zasada co do konieczności wymieniania takich krzeseł.
Jak są porządne, wytrzymałe, nic się z biegiem latem nie złamało, to czasem wystarczy odmalowac
o ile są z drewna i masz nówki sztuki wizualnie.
Chyba że potrzebujesz większej odmiany, no to sama zdecyduj czy kupuje nowe, czy nie i tyle.
My ostatnio tutaj https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Dom_Krze ... e-233.html wybieraliśmy sobie fajne,
nowoczesne krzesła kuchenne, mogę polecić :)
majuś0955

Re: Jak często wymienia się krzesła w mieszkaniu?

Post autor: majuś0955 »

No wydaje mi się, że wtedy, kiedy chcecie i wtedy, kiedy są te stare już zniszczone. Ja właśnie teraz wymieniam krzesła i naprawę bardzo podobają mi się krzesła Ludwik . Ogólnie mam bardzo oryginalny styl w swoich wnętrzach i nawet kuchnia jest nieco inna niż standardowa, dlatego szukam bardzo oryginalnych krzeseł. Czytałam też o tych krzesłach i wiem na pewno to, że muszę trafić na dobrego producenta lub na dobry sklep, który oferuje meble najlepszych producentów. Sprawdzajcie i skorzystajcie, jeśli również lubicie taki styl.
Awatar użytkownika
inecka
Posty: 161
Rejestracja: 27 cze 2019, 22:20

Re: Jak często wymienia się krzesła w mieszkaniu?

Post autor: inecka »

To wszystko zależy chyba od ludzi. Jedni kupują i mają pare ładnych lat, a inni lubią zmiany , zmieniają wystrój i meble dość często. Ja sama ostatnio zamówiłam nowy stół do jadalni i krzesła musiałam dokupic, bo tamte co miałam to wcale nie pasowały. Jardex ma bardzo fajne solidne krzesła, właśnie takie typowo do salony/jadalni
kaśka9493

Re: Jak często wymienia się krzesła w mieszkaniu?

Post autor: kaśka9493 »

W sumie to mam podobny problem. Meble już wstawione, sprzęt prawie wybrany. Staramy się wszystko zamówić tutaj https://www.sfmeble.pl/c/krzesla-tapice ... do-jadalni , mają dobre ceny a modele sprzętu również te, które dopiero co pojawiły się na rynku. Problemem u mnie są krzesła, te do kuchni . Nie wiem co wybrać

badanie vega
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Jak często wymienia się krzesła w mieszkaniu?

Post autor: lowest »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://mosciccy.pl/pol_m_Meble-dostepn ... i-436.html
ODPOWIEDZ