gdzie kupić wkładkę do drzwi

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
braciak
Posty: 76
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:09

gdzie kupić wkładkę do drzwi

Post autor: braciak »

Hej mam taki problem. Potrzebuje kupić kilka wkładek do drzwi wejściowych ale zbytnio nie mam czasu na bieganie po mieście i szukanie . Zresztą sama nie wiem w jakim sklepie dostanę takie wkładki. Dlatego pomyślałam,że może w internecie znajdę takie same? Wprawdzie starą wkładkę jeszcze mam to sądzę,że powinnam dać radę. Już nawet znalazłam kilka dobrych wkładek Zamki i wkładki LOB . A wy gdzie kupujecie takie rzeczy?
Awatar użytkownika
Legionista
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2019, 14:04

Re: gdzie kupić wkładkę do drzwi

Post autor: Legionista »

Zawsze można popatreć na Allegro. Tam jest dużo bardzo ciekawych rzeczy.
______________________
Pisanie prac magisterskich na SGH
Awatar użytkownika
Scorpion
Posty: 14
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:09

Re: gdzie kupić wkładkę do drzwi

Post autor: Scorpion »

Ja tam wolę Casto Rame. Tam jest wszystko to, co jest potrzebne w budowlance! Pozdrawiam
_________________
Gdańsk - pisanie prac dyplomowych
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 81
Rejestracja: 22 lip 2019, 20:46

Re: gdzie kupić wkładkę do drzwi

Post autor: vojtas »

Jak widać zamek do drzwi można kupić w bardzo wielu miejscach, tymczasem może warto rozejrzeć się za lepszymi drzwiami- antywłamaniowymi, wyposażonymi już kompletnie? Wybór pozornie wydaje się trudny, ale mi wiele wyjaśnił poradnik: http://www.eleganckie-drzwi.pl/ szczegółowo opisujący klasy bezpieczeństwa drzwi oraz zalety materiałów z jakich są wykonane.
ODPOWIEDZ