fotowoltaika i pompy ciepła

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

fotowoltaika i pompy ciepła

Post autor: lowest »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://elektrokalka.pl/
Mikołaj

Re: fotowoltaika i pompy ciepła

Post autor: Mikołaj »

W artykule nie ma nic na temat tego, jak można sfinansować taką inwestycję w eko energię. Moim zdaniem dobrą opcją jest kredyt. Wniosek na taki kredyt można złożyć w tej firmie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Wypełnienie go trwa chwilę, a na decyzje można poczekać przed monitorem, ponieważ czas oczekiwania na nią trwa od 5 do 7 minut ;)
dąnik

Re: fotowoltaika i pompy ciepła

Post autor: dąnik »

Rozwiązania takie jak fotowoltaika jak najbardziej są dzisiaj opłacalne i warto w to inwestować. Szybko można skorzystać z pomocy firmy https://ecocalma.pl/ i uzyskać instalację fotowltaiczną na swojej posesji w dość szybkim tempie. Dzięki temu uda się oszczędzać.
ałka

Re: fotowoltaika i pompy ciepła

Post autor: ałka »

Wystarczy tylko rozejrzeć się dookoła, żeby się przekonać że coraz więcej takich instalacji jak panele fotowoltaiczne są montowane. Nie tylko w firmach, ale budynkach prywatnych. To ekologiczne, opłacalne i coraz bardziej powszechne rozwiązanie. Też firm coraz więcej powstaje, dlatego na bardziej konkurencyjne ceny można liczyć. Na temat opłacalności fotowoltaiki i kilku innych ważnych kwestiach to na https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca można doczytać. Przydatne informacje.
Łulka

Re: fotowoltaika i pompy ciepła

Post autor: Łulka »

dąnik pisze: ↑26 lut 2021, 17:56 Rozwiązania takie jak fotowoltaika jak najbardziej są dzisiaj opłacalne i warto w to inwestować.
Zgadzam się, od zeszłego roku mamy w naszym domu (konkretniej to akurat na dachu);) panele fotowoltaiczne i widzę, że można dzięki temu oszczędzić na rachunkach za energię. Montażem zajęła się u nas firma Stilo Energy https://stiloenergy.pl
ODPOWIEDZ