Elegancka kuchnia

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
julia5
Posty: 5
Rejestracja: 01 sie 2020, 17:02

Elegancka kuchnia

Post autor: julia5 »

Szukam ciekawych dodatków do mojej nowej kuchni. Macie jakieś eleganckie, a zarazem praktyczne sprzęty, które możecie polecić :?: :?: Coś co przykuje uwagę znajomych jak przyjdą mnie odwiedzić 8-)
Awatar użytkownika
Duda
Posty: 15
Rejestracja: 01 maja 2020, 16:17

Re: Elegancka kuchnia

Post autor: Duda »

u mnie znajomi zachwycają się tylko robotem odkurzającym roomba :D
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 183
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Elegancka kuchnia

Post autor: Elisa »

Taka kuchnia to też fajne sprzęty kuchenne, teraz można znaleźć wiele o fajnym designie. Myślę, że warto tu postawić na sklep internetowy https://www.cafesilesia.pl/pol_m_AKCESO ... A-280.html Zobaczcie sobie ich propozycje jeżeli chodzi o spieniacze do mleka, ekspresy do kawy itp.
Awatar użytkownika
julia5
Posty: 5
Rejestracja: 01 sie 2020, 17:02

Re: Elegancka kuchnia

Post autor: julia5 »

Hehe :) Marzy mi się juz taki robot od dłuższego czasu. Jak się sprawdza w domu:?: i Jak z jego obsługą, myslisz że dałabym sobie z nim radę?
Awatar użytkownika
Duda
Posty: 15
Rejestracja: 01 maja 2020, 16:17

Re: Elegancka kuchnia

Post autor: Duda »

Robot ma jeden guzik "clean" więc obsługa banalna. Aplikacja na telefon po polsku, więc też nie ma problemu. Jakby co to można dzwonić na infolinię Irobota i pytać jak skonfigurować aplikację (przetestowane! :) ). A co do samego robota to sprawdza się dobrze jeśli pozbierasz mu z drogi takie przeszkody jak zabawki dzieci czy porozrzucane buty. Jak ma w miare przestrzeń to będzie jeździł aż odkurzy całość
ODPOWIEDZ